МХП збільшив продажі курятини у травні більше ніж на 50%

Агрохолдинг МХП у травні 2022 року збільшив виробництво курятини у порівнянні з попереднім місяцем на 5%, до 58,1 тис. т, водночас її продажі зросли одразу на 52% — до 53,37 тис. т.

Про це компанія повідомила на Лондонській фондовій біржі.

Зазначається, що через ускладнену логістику частка внутрішнього ринку у продажах групи значно зросла. 

«‎У порівнянні з травнем минулого року частка експортних постачань курятини у травні знизилася на 15 відсоткових пунктів (в.п.) — з 60% до 45%. Середня ціна продажу м’яса птиці зросла у травні на 18% у річному обчисленні — до $2/кг», — зазначено на сайті біржі. 

Водночас у повідомленні зазначається, що операційна діяльність агарної групи все ще нижча за минулорічні показники через війну: у травні 2022 року виробництво курятини склало 93% від показників травня 2021 року, а її продажі — 92%.

Нагадаємо, що котирування акцій МХП на Лондонській біржі впали минулого тижня на 12,8% до $4,10, що здебільшого було наслідком загального негативу на ринку цінних паперів

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus