ОптімусАгро Трейд припинило діяльність на окупованих територіях

«ОптімусАгро Трейд» повідомляє про повну неможливість виконання зобов’язань за договорами складського зберігання зерна на тимчасово окупованій території Запорізької та Херсонської областей.

Про це повідомляє пресслужба «‎ОптімусАгро Трейд».‎ 

Зазначається, що протягом березня-травня 2022 року компанія намагалася робити все можливе для забезпечення звичайної роботи своїх зернових складів на територіях, які не підконтрольні Збройним Силам України. 

«‎Зараз через втручання окупаційної адміністрації та подекуди збройних формувань товариство об’єктивно вже не може забезпечити виконання договірних зобов’язань перед поклажодавцями, дотримання законів України та реалізацію своїх управлінських рішень», — говориться у повідомленні.

 ОптімусАгро Трейд припиняє господарську діяльність на тимчасово окупованій території Запорізької та Херсонської областей

Відзначається, що компанія «ОптімусАгро Трейд» припиняє господарську діяльність на тимчасово окупованій території Запорізької та Херсонської областей.

Додається, що товариство має намір позиватися до держави-агресора з метою стягнення цих та інших збитків.

Нагадаємо, що на Херсонщині окупанти намагаються запустити завод Danone.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus