Корабель з українським зерном вийде з одеського порту наступного тижня — нардеп

Перший тестовий корабель з українським зерном може вийти з порту Одеси наступного тижня, 14 липня.

Про це повідомив народний депутат Анатолій Урбанський, пише «УНІАН»‎. 

За словами депутата, він зараз знаходиться у своєму окрузі, який безпосередньо розташований в Ізмаїльському районі, де розташовані порти Ізмаїл, Рені та Вилково. І кожен день зустрічається з трейдерськими компаніями, які дуже чекають відкриття «Великої Одеси».

«‎Наступної неділі, приблизно 14 липня з порту Одеси зможе вийти один тестовий пароплав. Якщо все пройде успішно, то з кожним днем пароплавів буде виходити все більше і більше», — розповів Анатолій Урбанський.

Читайте також: «‎Як росіяни перевозять до Туреччини крадене українське зерно: маршрут та схема легалізації»‎ 

Крім того, як зазначив народний депутат, є ймовірність створення військового конвою, який буде супроводжувати судна в портах Туреччини.

«Відносно забезпечення безпеки для морських шляхів — такий світовий досвід існує. Скоріш за все, росія погодиться. Конвой буде супроводжувати кораблі в турецькі порти, де зерно буде розвантажуватися і вже далі слідувати в інші країни»‎, — зазначив нардеп.

Читайте також: «Зерно під конвоєм, або Як в історії військові конвої допомагали перевозити вантажі»

Нагадаємо, стало відомо, чи допоможе звільнення Зміїного розблокувати порти.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus