Турецький порт путіна: в схемі «‎легалізації» краденого українського зерна замішаний близький до президента рф олігарх ‎

російський балкер «Михайло Ненашев» вивантажує українське зерно в турецькому порту
російський балкер «Михайло Ненашев» вивантажує українське зерно в турецькому порту
Джерело фото: Осман Пашаєв

Журналіст Осман Пашаєв зафіксував факт вивантаження в турецькому порту зерна, ймовірно українського походження, з російського балкера «Михайло Ненашев»

Про це український та кримськотатарський тележурналіст Осман Пашаєв написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, російський балкер «Михайло Ненашев» два тижні тому зник з радарів. 15-16 червня його знімки зняли зі супутника в Ак'ярському (так званому севастопольському) порту «Авліта» окупованого Криму. 

«‎‎Там він завантажив 27 тисяч тонн зерна. Найімовірніше завезеного з окупованих територій півдня України. Відійшовши від кримського берега «Міша» включив систему AIS, зайшов у порт «Кавказ», вдавши, що завантажився там і вчора вдень прибув на якірну стоянку до турецького порту Іскендерун. І всі ми звинувачуватимемо турків, що вони дозволяють приймати крадене зерно через підсанкційні порти – три злочини відразу», — повідомив журналіст.

Читайте також: «Зерно під конвоєм, або Як в історії військові конвої допомагали перевозити вантажі»

Він підкреслив, що російський балкер стоїть у порту, який належить російському олігарху, близькому до путіна. Але сенсація  у тому, що «Михайло Ненашев» не в турецькому порту Іскендерун. Балкер стоїть у порту ММК металургія за 20 км від Іскендеруна. 

«‎Цей порт на 100% належить російському олігарху, близькому до путіна Віктору Рашнікову. І турки нічого не можуть з цим вдіяти, тому що заборона на прийняття кораблів, що заходили до Криму приймала, Палата Морської торгівлі і всі в Туреччині підкорилися спільному рішенню. А росіянам, які володіють турецьким портом, чхати хотіли на рішення самоврядних структур. Так працює демократія. Багато рішень приймає не держава, а професійне середовище і гебісти на чолі з Путіним знають, як це руйнувати: підкупом, викупом, шантажем і насильством», — зазначив Пашаєв.

Пашаєв також опублікував кадри з цього порту.

 

Читайте також: «Коридор для зерна» з українських портів, або Чергова пастка росіян»

Нагадаємо, раніше Maxar Technologies зафіксували завантаження українського зерна на російські судна в порту тимчасово окупованого Севастополя.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus