Alebor Group збудує зерновий термінал на кордоні з Румунією

Alebor Group планує збудувати зерновий термінал на румунсько-українському кордоні. Ємність одночасного зберігання складе 60 тис. т. 

Про це розповів засновник Alebor Group Олексій Кустов в ефірі ТСН.

За його словами, це буде термінал з перевалки зернових з широкої колії на вузьку. Олексій Кустов додає, що для агросектору залишається великою проблемою недостача складів для довгострокового зберігання зерна.

«‎Компанія вже придбала 15 га під будівництво на станції Вадул-Сірет для постачання зерна до румунського порту Констанца. А у вересні плануємо поставити перший вагон та вийти на показник перевезення у 1,5 тис. т зерна на добу»‎, — зауважив Олексій Кустов. 

В січні, продовжує засновник Alebor Group, на майданчику буде збудовано другу лінію. Зерновий комплекс зможе зберігати до 60 тис. т зерна одночасно, а компанія вийде на показник в 3 тис. т експорту збіжжя на добу.

В Alebor Group сподіваються, що будівництво нового зернового термінала дозволить запустити підприємства групи. 

«‎До війни ми експортували 100 тис. т зерна в місяць, а за час війни Alebor Group вдалось поставити на закордонні ринки всього 3 тис. т», — розповідає бізнесмен.

Нагадаємо, що Японія допоможе Україні збудувати зерносховища на польському кордоні.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus