На Миколаївщині посилюються бойові дії: Прометей відправив черговий транш на підтримку ЗСУ

ГК «Прометей» у зв'язку з посиленням бойових дій на Миколаївському напрямку виділила черговий транш допомоги підрозділам ЗСУ на загальну суму понад ₴1 млн. При цьому сумарний бюджет підтримки армії компанією перевищив вже ₴5,3 млн.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГК.

Зазначається, що за весь час ведення бойових дій «Прометей» реалізував десятки гуманітарних проектів. Підрозділам ЗСУ надається необхідна номенклатура: від медичних препаратів та провізії до необхідної техніки та амуніції. При цьому «Прометей»  повністю взяв на себе реалізацію гуманітарних місій, виступаючи меценатом, організатором та логістом відповідних проектів.

Водночас наголошується, що з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну компанія не згортала жодних інвестиційних чи партнерських проектів. Для запобігання кризовим явищам, пов'язаним, в першу чергу з порушенням логістичних зв'язків, в деякі напрямки групи було залучено додаткове фінансування. 

 

У компанії впевнені, що економічна стійкість є одним із ключових факторів забезпечення обороноздатності країни, тому «Прометей» продовжує свою бізнес-діяльність на безперервній основі, маючи амбіції повернутися до колишніх обсягів продажу та виробництва агрокультур.

«Протидія російській агресії шляхом підтримки армії разом із забезпеченням продовольчої безпеки були та будуть нашими пріоритетами доти, доки триває російська військова агресія проти України. Щобільше, ми не збираємося зупиняти наші зусилля у цьому напрямку, а маємо намір допомагати Миколаєву з повоєнним відновленням», — наголошує пресслужба компанії.

Нагадаємо, що Прометей суттєво збільшить та оновить автопарк вантажних автомобілів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus