Експерт розповів, як заробити на здачі вишень на заморозку

Завод із заморозки ягід, овочів та фруктів бренду Tevitta розпочав приймання сезонних ягід на заморозку. Зокрема, вишні.  

Про вимоги здачі ягоди розповіла начальник відділу стандартизації та якості заводу Валентина Гуліна у другому випуску проєкту «Академія Ягідництва», пише Latifundist.com.

«Ми розпочали сезон приймання вишні. Зараз активно працюємо. Використовуємо як власну вишню, так і очікуємо надходження від наших постачальників»‎, — розповідає Валентина Гуліна.

Вона додала, що вишня, як і будь-яка ягода, повинна надходити на підприємство у пластмасових ящиках.

«‎Невідмінно від малини, вишню можна насипати в ящик до 10 кг. Вишня краще транспортується, не так давиться та не така ніжна, як малина»‎, — акцентує начальник відділу стандартизації та якості.

Разом з тим, Валентина Гуліна зауважила, що приймають вишню тільки вирощену в садах і ту, яка була оброблена від шкідників та хвороб.

«‎Вишня повинна бути без ознак гнилі — максимум до 1% гнилі. Недозрілі ягоди допускаються, але до 5%. Діаметр ягоди повинен складати від 20 мм. Водночас плодоніжка допускається, адже завод оснащений спеціальним обладнанням здатним відокремити ягоду від плодоніжки», — ділиться ‎Валентина Гуліна.

Завод із заморозки ягід, овочів та фруктів бренду Tevitta приймає на заморозку сезонні ягоди з усієї України та під час сезону працює 24/7. Точки збору знаходяться в центральному та західному регіоні:

  • Вінницька обл. — м. Жмеринка, м. Бар, с. Миронівка (Ямпільського р-ну);
  • Черкаська обл. — м. Шпола;
  • Львівська обл. — м. Львів.

Або можна залишити заявку на сайті.

Менеджер центральної України — Владислав, тел.: (067) 233-26-63; західної — Андрій, тел.: (067) 380-45-87.

Нагадаємо, що експерт розповів, яким вимогам має відповідати малина, щоб її прийняли на заморозку.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus