Іноземні партнери долучаться до забезпечення українських аграріїв генераторами

У Державному аграрному реєстрі (ДАР) розпочалося опитування, метою якого є оцінка потреб аграріїв в аварійному живленні електроенергією виробничих об’єктів.

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики. 

У відомстві відзначили, що внаслідок російських ракетних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури існують перебої з електропостачанням в тому числі й на об'єкти сільськогосподарської діяльності. 

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик відзначив, що Мініагрополітики вже звернулось до іноземних партнерів та благодійних організацій з проханням надати генераторне обладнання для живлення сільськогосподарської інфраструктури.

«‎Опитування допоможе встановити фактичну потребу сільгоспвиробників у генераторах аварійного живлення», — зауважив він.

Всі аграрії, зареєстровані станом на 20 листопада у ДАР, як юридичні особи так і ФОПи, отримали посилання на заповнення анкети. Нові користувачі, які будуть зареєстровані в ДАР з 29 листопада по 7 грудня, також отримають на електронну пошту посилання на опитувальний лист. Анкетування триватиме до 7 грудня.

Нагадаємо, що несподіваний попит на генератори змусив окремі мережі підняти ціни на пальне на 0,5-1 грн/л. 

Сергій Герасименко, Latifundist.com, 2022 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus