Аграріям продовжено термін відстрочки від призову на військову службу

Аграріям продовжено строк дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації.

Про це повідомили в Мінагрополітики

У відомстві наголосили, що згідно з постановою №1345 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада п.р. № 1259 «Про продовження строків дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації». 

Зокрема, збільшено з одного до двох місяців строк, на який автоматично продовжено строк дії відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих військовозобов’язаним.

«Отже, надані військовозобов’язаним рішеннями Мінекономіки відстрочки, строк дії яких не закінчився станом на 10.11.2022 (дата, з якої Постанова набрала чинності), у тому числі тих, яким відстрочка продовжена на два місяці рішенням Мінекономіки, продовжуються автоматично на два місяці», — зазначили у відомстві. 

В Мінагрополітики нагадують, що процедура бронювання аграріїв відбувається виключно через електронний кабінет запитів на бронювання.

Сергій Герасименко, Latifundist.com, 2022 р.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus