Це елемент тиску, який не буде ефективним — МЗС Польщі про можливу скаргу України до СОТ

В МЗС Польщі вважають, що скарга, яку може подати Україна до Світової організації торгівлі в разі обмеження Польщею імпорту, є елементом тиску, який не буде ефективним.

Про це сказав польський міністр у справах ЄС Шимон Шинковський вель Сенк в ефірі RMF FM, повідомляє «Європейська правда».

«Це погроза, і це ще один елемент тиску з українського боку. Ці елементи іноді виходять за певні рамки класичної дипломатії з боку України. Вона використовує засоби дипломатичного тиску, іноді дуже нестандартні, і виходить за певні межі», — сказав він.

Читайте також: Польща переконана в існуванні коаліції країн ЄС, які виступають за заборону на імпорт українського зерна — Телус

Він зазначив, що пріоритетом Польщі є захист польських фермерів.

«І такого роду жести чи погрози нас не вражають, це просто елемент тиску, але тиску, який не буде ефективним», — додав Шинковський вель Сенк.

Міністр нагадав, що аргументи за продовження заборони на імпорт українського зерна представлені як міністром сільського господарства, так і комісаром Войцеховським на рівні Єврокомісії.

Як повідомлялося раніше, Україна може подати позов проти Брюсселю і країн-членів ЄС до Світової організації торгівлі, якщо вони цього місяця не знімуть обмеження на імпорт її сільськогосподарської продукції пʼяти країн блоку.

Виконано за допомогоюDisqus