У Чернігівській області пройде День Поля «Польова студія 2.0»: мікробіологічні процеси з максимальною прибутковістю
8 серпня 2024 року в Чернігівській області пройде День Поля «Польова студія 2.0»: мікробіологічні процеси з максимальною прибутковістю.
Підписуйтесь на наш Telegram: все про внутрішнє життя агрохолдингів
Аграрії зможуть наочно побачити, як впровадження елементів біотехнологій в технології вирощування культур на етапах обробітку ґрунту, обробки насіння та стимуляції живлення, дозволяє зберегти прибутковість виробництва.
Організатори заходу: компанії BTU, «Кернел» та партнери.
«Приємно, що вже 11 років співпрацюємо з потужною компанією «Кернел». Вже другий рік спільно проводимо День Поля «Польова студія», де наочно демонструємо, як ефективно поєднувати біотехнології з класичними технологіями вирощування сільськогосподарських культур та вести прибуткове господарство, не порушуючи законів природи. За роки співпраці ми протестували десятки практичних інструментів, відібрали найкращі й запрошуємо аграріїв на День Поля — ознайомитися та, сподіваюся, надалі впровадити технології у своїх господарствах. Продовжуємо співпрацювати з «Кернел» й у проектах з декарбонізації та відновлення ґрунтів, що постраждали внаслідок воєнних дій — разом робимо землю живою», — сказав Владислав Болоховський, генеральний директор групи компаній BTU.
Основні теми заходу:
- Мікробіологічні процеси: як запустити їх на полі для максимальної прибутковості та збереження природних законів.
- Біотехнології в агровиробництві: досвід впровадження та рекомендації від експертів.
- Ефективні практики: адаптація найкращих практик до різних кліматичних умов.
День Поля відкриє можливості для обміну досвідом, партнерства та співпраці між аграріями та інноваційними компаніями.
«Для підтримання сталої органічної речовини ґрунту, та як елемент біологічного захисту застосовуємо деструктори стерні. Збільшення врожайності та якості продукції поєднуємо науковий підхід з впровадженням сучасних технологічних рішень, активно використовуємо біологічні препарати. Як результат — отримаємо подвійний — економічний та екологічний — ефект», — розповів кандидат сільськогосподарських наук, заступник керівника науково-дослідного відділу з мікробіології «Кернел» Михайло Журба.
Читайте також: У BTU підбили підсумки дослідження біопрепаратів на полігоні Кернела
Заступник директора Агробізнесу із закупівель та комерційної діяльності «Кернел» Ігор Стельмащук прокоментував майбутню подію:
«Наше взаємовигідне партнерство з BTU триває понад 10 років. За цей час ми пройшли великий шлях від тестувань та випробувань мікробіологічних препаратів в рамках НДП до масштабних стратегічних проєктів, які охоплюють більшу частину земельного банку нашої компанії. Підписаний в минулому році «Меморандум про співпрацю» на наступні 5 років, доводить, що біопрепарати BTU ефективні та відповідають найвищим стандартам якості. Вже зараз ми маємо ексклюзивні умови співпраці, налагоджуємо спільні наукові та соціальні проєкти, які здатні вивести агросектор України на новий рівень».
На заході «Польова студія 2.0» можна дізнатись про:
- Захист насіння мікробіологічними фунгіцидами: дієві практики для господарств.
- Азотфіксацію та фосфор калій мобілізацію: особливості застосування з основними елементами живлення.
- Мікоризацію сої, кукурудзи та соняшнику: ефективний та прибутковий елемент технології.
«Минулого року спільно з компанією «Кернел» ми провели успішний інформаційно-практичний проєкт — показали демо-ділянки з інтеграцією біопрепаратів на кукурудзі та соняшнику в Полтавській області. Технологія холдингу стала еталоном. Біологізація — це важливий метод досягнення сталих прибутків через науково-обґрунтоване регулювання біологічних процесів. Така практика допомагає відновити родючість ґрунту, збільшити біорізноманіття, покращити ріст і розвиток та підвищити продуктивність культур. Зокрема, на кукурудзі було досягнуто найвищого приросту — 0,56 т/га за використання препаратів Мікофренд та Екостерн Триходерма під час сівби в рядок. Біологічна активність ґрунту зросла до 45%, ризик розвитку хвороб зменшився у 1,5-8 разів, а внесення Граундфікс забезпечило накопичення до 60 кг/га доступного фосфору», — розповіла Тетяна Хоменко, комерційна директорка BTU.
За її словами, цьогоріч повторили найкращі варіанти, щоб продемонструвати їх ефективність на Чернігівщині. А також провели порівняльний аналіз хімічного та біологічного захисту, зокрема на сої. На «Польовій студії 2.0» буде можливість ознайомитися з проміжними результатами 2024 року і переконатися в перспективності біологічних рішень.
День Поля пройде на демонстраційному полігоні НДП «Дружба нова», с. Варва, Чернігівська область.
Досліджувані культури: соняшник, кукурудза, соя.
Зареєструватись на захід можна за посиланням: https://den-polya.btu-center.com/ps