Олександр Бєлік

Регіональний менеджер у Черкаській області «BASF»
127

Кар'єра

  • Регіональний менеджер у Черкаській області компанії BASF.

Цитати

Читайте також: АгроЭкспедиция Подсолнечник 2017. Черкасская область: АФ Им. Чкалова, Воля

«Що стосується фунгіцидного захисту соняшнику, у BASF для соняшнику зареєстровано 2 фунгіциди: Ретенго й Піктор. Якщо проводиться одне внесення (як у цьому господарстві), то рекомендуємо потужніший Піктор. Він сильніший, складається з двох діючих речовин: боскаліду та димоксистробіну. Якщо подивитися сусідні поля, то у тих, хто не застосовував фунгіциди, соняшник практично згорів, листової поверхні майже немає. Тут же бачимо досить здорові рослини, тобто тактика захисту була обрана правильно» (2017 р.).

«Вже 2 роки поспіль бачимо, що ґрунтові гербіциди працюють не дуже добре. Минулого року далося взнаки перезволоження, а цього року — перепади температур. Для їхньої роботи потрібні відповідні волога, температура, структура ґрунту. Водночас у нас є препарати Стомп та Фронтьєр Оптіма. Вони більш ефективні у таких ситуаціях. Порівняно з конкурентними продуктами той самий Фронтьєр не потребує багато вологи. А наступного року має вийти новий препарат — Акріс. У посушливих умовах він працюватиме ще краще» (2017 р.).

«У цьому господарстві застосовують морфорегулятор-фунгіцид Архітект буквально перший рік, але через погодні умови цього року вже встигли переконатися в його ефективності. Адже рослини стали сильнішими і не так постраждали від граду та сильних вітрів» (2019 р.).

Читайте також: Цены, урожай, состояние посевов и прогнозы производства подсолнечника в 2019 году

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 22 травня 2023