Профіль Facebook

Освіта

  • 1999-2005 рр. — Європейський університет фінансів, менеджменту, інформаційних систем та бізнесу, спеціальність — менеджер-економіст.
  • 2016-2017 рр. — Житомирський національний агроекологічний університет, спеціальність — агрономія.

Кар'єра

Леонід Корейба є бенефіціаром підприємств:

  • 2008 р. — «Максимус Україна». Основний вид діяльності — юридичні послуги. Профіль YouControl
  • 2008 р. — «Землі Полісся». Основний вид діяльності — змішане сільське господарство. Профіль YouControl
  • 2016 р. — «Землі Житомирщини». Основний вид діяльності — змішане сільське господарство. Профіль YouControl
  • 2018 р. — «Юка Агро». Основний вид діяльності — вирощування зернових та технічних культур. Профіль YouControl
  • 2018 г. — «Агролідер 1». Основной вид діяльності — вирощування зернових та технічних культур.  Профіль YouControl

Цитати

«Розпаївка землі вже давно пройшла, проте сьогодні ще дуже багато людей, які ці паї документально не оформили. Причини можуть бути різні, але переважно це через відсутність фінансів або через те, що власник паю не знає і не розуміє всієї процедури оформлення. Ми допомагаємо сумлінним фермерам оформляти ці ділянки та реєструвати договори, щоб сплачувати податки. Таким чином виграють усі: і власник паю, який має офіційно оформлену земельну ділянку, і фермер, який отримує повний пакет документів, і держава, в базі якої є правильно оформлена земельна ділянка, та надходять до бюджету податки» (Latifundist.com, Пай-хантер в законе).

«Агрохолдинги вразливі, бо свого часу був неякісний набір землі, брали, можна сказати, все поспіль. І при цьому не було такої конкуренції, щоби особливо працювати з договорами, оформляти документацію. Працювали більше за такою схемою: приходили до місцевих фермерів і просили землю, щоб вона не була порожньою. Фактично лише останні два роки, коли земля стала настільки затребуваною, почали вникати в документи» (Latifundist.com, Пай-хантер в законе).

«Фермери звикли жити по-старому. Вважають, якщо вони тут живуть, отже тут їхня земля, тому оформляти її офіційно не треба. Через це й виникають суперечки. Якщо все вирішувати в законному полі і дотримуватися якихось офіційних правил, повірте, не має значення, маленький або великий агрохолдинг, все буде гаразд» (Latifundist.com, Пай-хантер в законе).

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 23 серпня 2023