Олена Косюк

Директор департаменту технології, якості та безпеки харчової продукції «МХП»
4285

Профіль LinkedIn

Профіль Facebook

Освіта

Закінчила Київський інститут харчових технологій, інженер-технолог з м'ясопереробки.

Кар'єра

З 2000 р. — працює в компанії МХП.

Наразі займає  посаду директора департаменту технології, якості та безпеки харчової продукції МХП.

Читати також:  Елена Косюк: НАССР — слева, ТАССР и VACCP — справа, в центре — потребитель

Цитати

«Ризувати ми не боїмося. Ні я, ні моя команда, ні МХП загалом. Тому що не ризикуючи, не можна створити нове. А творити нове завжди цікаво. Навіть якщо щось не вийшло, то це плюс. Отже, треба йти у іншому напрямі». (Latifundist.com, лютий, 2019 р.)

«Якщо людина має бажання — вона за пару років, розпочавши практику знизу на виробництві, може стати дуже хорошим фахівцем. А далі постійна самоосвіта: виставки, спеціалізовані освітні заходи». (Latifundist.com, лютий, 2019 р.)

«Взагалі до працівників підприємств харчової промисловості завжди висувалися особливі вимоги. Вони мають бути здорові. Вони мають бути кваліфіковані. Але для нас найважливіше — готовність до виконання всіх вимог щодо безпеки продукту: проходження медоглядів, точне дотримання корпоративних стандартів, регулярна атестація». (Latifundist.com, лютий, 2019 р.)

«Дуже багато хто під визначенням якості продукції має на увазі набір її конкретних характеристик — чиста, нова, надійна тощо. Але для нас якість — сукупність дуже багатьох речей, включаючи безпеку продукції для споживача та моніторинг всього технологічного процесу, що дозволяє цю безпеку забезпечити».(Latifundist.com, лютий, 2019 р.)

«Хоча основне наше завдання не змінюється – дати споживачеві якісний, безпечний продукт, у якому немає гормонів, антибіотиків та стимуляторів зростання. І ми гарантуємо, що при вживанні нашого продукту все буде гаразд — роги у вас не виростуть». (Latifundist.com, лютий, 2019 р.)

Стиль життя

Сім'я: одружена, чоловік — Юрій Косюк, виховують сина.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 11 січня 2022