Катерина Рибаченко

Генеральна директорка «Агро-Регіон»
11549

Освіта

  • 2002 р. — з відзнакою закінчила Донецький Національний Університет та здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародна економіка».
  • 2003 р. — з відзнакою закінчила факультет Права та Адміністрації Університету ім. Адама Міцкевича (Познань, Польща) та отримала звання Магістра, спеціальність «Менеджмент та маркетинг».

Кар'єра

  • 2000-2002 рр. — Modex International LTD, менеджер із зовнішньоекономічної діяльності.
  • 2003-2004 рр. — заступниця генерального директора футбольного клубу «Металург — Донецьк».
  • 2009-2012 рр. — директорка з земельних та майнових питань холдингу «Агро-Регіон».
  • З 2012 р. — генеральна директорка холдингу «Агро-Регіон».
  • З 30 листопада 2021 р. — віцепрезидентка УКАБ.

Цитати

«На Заході, коли йдеться про співпрацю та прямі інвестиції, завжди дивляться на такі складові: верховенство права, повага до коштів інвестора та успішні кейсі. Варто зауважити, що про верховенство права можна говорити знову і знову це дуже важливо. Повага до коштів інвестора, здійснених інвестицій — це чи не найдорожче, що може бути в країні, адже дуже просто зіпсувати імідж держави (місце для вдалих інвестицій) і дуже складно потім відновити репутацію». — Скаала Рибаченко Є. (27 листопада 2019, agropolit.com).

«Вдалі кейси — це показник того, скільки інвесторів прийшли в країну і скільки заробили, скільки з них вийшло, скільки продовжили працювати. Адже ті з іноземних підприємців, хто прийшов в Україну та заробив тут грошей, найкращі наші посли за кордоном», — зауважила Катерина Рибаченко (27 листопада 2019 р., agropolit.com).

«Я впевнена, якби в Донецьку та Криму було більше іноземних інвесторів, можливо, війни не було б. Певні країни з певною культурою, з характерними інвестиційними підходами — це додатковий захист для країни, в якій вони працюють», — вважає Рибаченко Є. (27 листопада 2019 р., agropolit.com).

«Якщо компанії з іноземним капіталом будуть допущені до ринку землі, ми викуповуватимемо всю землю, на якій працюємо. Мається на увазі, якщо власники захочуть продати землю, ми будемо готові купити її. Відповідно, це пріоритет №1. Пріоритет №2 — це інвестиція у логістику», — каже Катерина Рибаченко (27 листопада 2019 р., agropolit.com).

Стиль життя

Сім'я: одружена, троє дітей.

Хобі: робота, подорожі, сучасне мистецтво.

Як прийшла до агробізнесу: після придбання компанії «Агро-Регіон» шведським інвестиційним фондом East Capital як представник акціонерів.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 23 лютого 2022