Віталій Шуберанський

Засновник «FarmRTK» «Френдт» «FlyAgData»
1349

Профіль Facebook

Профіль LinkedIn

Освіта

  • 2004-2007 рр. — Іллінецький сільськогосподарський коледж. Спеціальність — «Організація виробництва», молодший спеціаліст (молодший бакалавр).
  • 2007-2010 рр. — Національний аграрний університет України (м. Київ). Спеціальність — «Магістр сільського господарства», спеціалізація — «Менеджер з маркетингу продуктів та послуг».

Кар'єра

Цитати

«RTK працює у двох сегментах — геодезії та сільському господарстві. Справа в тому, що геодезистам потрібна дуже висока точність на всій території покриття RTK. Що це означає? Якщо ми, наприклад, будуватимемо злітну смугу, нам потрібно, щоб на початку і в кінці вона була однакова точно до міліметра. Для сільського господарства нам достатньо сантиметрової точності. Але в цій сфері не менш важливою є стабільність роботи систем» (2020 р.)

«Якщо ми візьмемо європейських фермерів, то вони порівняно з Україною мають відносно невеликі площі земель. Відповідно питання ефективного управління земельним банком стає для них єдиним виходом на шляху до збільшення прибутку. Тому люди, які кажуть, що у них недостатньо землі для впровадження інновацій, однозначно неправі. Навпаки, треба працювати у цьому напрямі. Ми не говоримо про купівлю технологій, які коштують мільйони. Можна почати з простого» (2020 р.).

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 23 серпня 2023