АТБ-маркет

Роздрібна торгівля
4802

«АТБ-маркет» — підприємство корпорації «АТБ» — найбільша мережа роздрібних магазинів України, яка динамічно розвивається.

Щодоби в магазинах мережі «АТБ» здійснюють покупки понад 3 млн українців. За підсумками 2018 р товарообіг підприємства склав 103 млрд. грн.

Загальна сума податків і зборів компаній «АТБ-маркет» досягла 6,6 млрд. грн.

Співзасновники — Геннадій Буткевич, Віктор Карачун та Євген Єрмаков.

Профіль Facebook

Канал YouTube

Діяльність корпорації «АТБ»

  • управління активами,
  • роздрібна торгівля,
  • виробництво і продаж продуктів харчування,
  • надання послуг в області спорту і відпочинку.

Асортимент продукції:

Асортимент магазинів складає більше 3500 продуктів, з яких понад 900 — представляють їх власні торгові марки «АТБ». При мінімізації витрат на логістику і рекламу, вартість таких продуктів нижче середньоринкової, але якість не поступається відомим брендам.

Соціальні досягнення:

«АТБ-маркет» є найбільшим роботодавцем, на сьогоднішній день на підприємстві працює близько 40 тисяч чоловік.

Співробітники, які обіймають адміністративні посади, а також тих, хто працює в торговельній мережі отримали професійну підготовку в навчальних центрах компанії.

Історія:

1993 р. — заснування компанії «АТБ» ринку, коли «Агротехбизнес» магазини поклали початок формування «АТБ» дискаунтерів.

2000 р. — «АТБ» мережу вперше в Україні вводить нову систему самообслуговування в форматі «дискаунтер». Дискаунтер — магазин з широким асортиментом продукції за оптовими цінами. У поєднанні зі зручним розташуванням і високою якістю продукції, цей формат відповідає споживчих пріоритетів.

2018 р. — торговельна мережа «АТБ» має більше 1000 магазинів в 256 населених пунктах 22 регіонів України та продовжує демонструвати високі темпи зростання. Сучасні підходи до розробки маркетингової стратегії, логістики, контролю якості харчових продуктів і обслуговування клієнтів за умови, що підприємство займає лідируючі позиції в торговельній галузі країни, як за кількістю клієнтів і обороту, податкові витрат.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Команда

Рябченко Володимир
начальник відділу інновацій

Контакти