COFCO International

Експорт зернових та олійних, виробництво цукру, зберігання бавовни, продаж кави
2103

Китайська зернова корпорація COFCO International є одним з найбільших виробників, переробників та трейдерів сільськогосподарської продукції.

Штаб-квартира знаходиться в Женеві, Швейцарія.

COFCO має представництва у більш ніж 140 країнах по всьому світу та володіє глобальною торговельною мережею, потужностями для виробництва, зберігання та логістики сільгосппродукції.

Профіль бізнесу COFCO International

Виробництво цукру

COFCO International є одним з найбільших виробників цукру та етанолу в Бразилії. Цукрові заводи в Бразилії виробляють продукти із цукру та етанолу, які використовуються на місцевих та міжнародних ринках.

COFCO International постачає цукор-сирець та білий цукор (кристалічний та рафінований) у США, Бразилію, Женеву, Дубаї, Нью-Делі, Бангкок, Шанхай та Сінгапур.

Зберігання бавовни

Чотири сховища, якими володіє компанія у США, ліцензовані Міністерством сільського господарства США та ICE. Їхня площа становить 115 тис. м². Вони можуть зберігати 330 тис. тюків бавовни.

Штаб-квартира знаходиться у Х'юстоні, штат Техас.

Експорт зернових та олійних

COFCO International фокусує свою стратегію на 4 регіонах: США, Бразилія, Аргентина та Чорне море — та трьох ключових регіонах постачань: Китай, Південно-Східна Азія, Європа та на Близький Схід.

Партнерство з одним із найбільших фермерських кооперативів у Північній Америці, Growmark, забезпечує доступ до великих обсягів зернових культур.

Крім експорту зернових та олійних культур, COFCO International продає, транспортує та зберігає сільськогосподарські товари.

У Чорноморському регіоні компанія експортує та переробляє пшеницю, кукурудзу, ячмінь та олійні культури з України та Росії.

COFCO Corporation у 2017/18 МР експортировала з України понад 3 млн т агропродукції та продуктів переробки. Основний обсяг експорту компанії склала кукурудза, пшениця, ріпак, соняшникова олія та шрот.

У планах — збільшити вдвічі закупівлю зерна у Причорномор'ї у рамках своєї глобальної експансії.

Продаж кави

COFCO International є одним із провідних світових торговців кавою, надаючи повний спектр сортів кави з усього світу.

Компанія управляє кожним етапом: від пошуку, складування та контролю якості до відправки, зберігання, обробки, фінансування та маркетингу.

Як правило, компанія купує зелені кавові зерна під час сезону збирання врожаю та відправляє їх безпосередньо клієнтам.

Історія розвитку COFCO International

2014 р. — у вересні COFCO International придбала 51% Noble Agri. У жовтні компанія купила 51% Nidera.

2016 р. — у березні придбано 49% Noble Agri, що залишилися, компанія перейменована в COFCO Agri.

2017 р. — придбано 49% Nidera, що залишилися. Створено у квітні нову інтегровану структуру під назвою COFCO International. У листопаді продано неосновний бізнес Nidera Seeds.

2018 р. — у березні оголошено нову структуру управління COFCO International. у квітні COFCO International переїжджає до нової глобальної штаб-квартири в Женеві. Під час імпортно-експортної виставки у Шанхаї компанія ViOil підписала угоду про співпрацю з китайською корпорацією COFCO International. У грудні COFCO International розпочали співпрацю з Archer Daniels Midland Company, Bunge LimitedCargill Incorporated і Louis Dreyfus Company для розробки стандартизації та оцифрування глобальних операцій сільськогосподарської продукції.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти