Аграріїв навчать вигідно продавати врожай на курсі IronTrade

Курс освітньої платформи «Культиварій» — IronTrade
Курс освітньої платформи «Культиварій» — IronTrade
Джерело фото: Latifundist.com

З 10 березня стартує новий навчальний курс освітньої платформи «Культиварій» IronTrade. Курс буде про ефективний трейдинг від експертів ринку для агровиробників.

Для створення нового курсу, свої зусилля об'єднали навчальна платформа «Культиварій» та майданчик для учасників зернового ринку Trend&Hedge Club. Це унікальний курс, який не має аналогів на зерновому ринку України

На учасників чекає занурення в тему зернових продаж, під час якого 16 найпотужніших експертів зернового ринку зрозуміло та просто розкажуть про торгівлю зсередини. Курс стане корисним для тих, хто прагне більше дізнатись про трейдинг або поповнити свої знання. Адже спікерами курсу виступають трейдери, брокери та аналітики ринку, які мають багаторічний стаж та досвід при «екстремальних» умовах ринку. 

Для кого розрахований курс? Для фермерів, трейдерів-початківців, нових співробітників великих компаній чи агрохолдингів, а також для працівників сервісних компаній.

Курс Iron Trade складається з 28 лекцій від ключових експертів України та світу та 2 дні живого спілкування зі спеціалістами. Такий формат дає глибоке розуміння ринку, зменшення впливу цінових ризиків, зважене планування та бюджетування, а також підготує до переговорів з контрагентами. Після курсу аграрії зможуть керувати сівозміни з урахуванням цінових перспектив та будувати торгівельні стратегії з урахуванням цінових ризиків.

Серед спікерів курсу:

Хочете розуміти ринок та вміти торгувати основними сільськогосподарськими культурами? Уміти відрізнити, коли варто продавати, а коли притримати продукцію? Тоді переходьте за посиланням і реєструйтеся на курс. 

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus