Danone

Виробництво та продаж молочної продукції
756

Danone — одна з найбільших компаній-виробників молочних та інших продуктів харчування.

Штаб-квартира розташована у Парижі. Група Danon представлена ​​у 130 країнах світу. Компанії належить понад 190 заводів.

Бренди молочної продукції: Danonino, Delight, Silk, Alpro, Actimel, Activia, Danone, Простоквашино, Oikos; води: Evian, Volvic, AQUA, Mizone, Bonafont, Font Vella, Żywiecki, Villavicencio, Villa del Sur, Salus, Hayat.

Профіль бізнесу Danone

Молочні та рослинні продукти

Компанія пропонує свіжі молочні продукти, а також рослинні продукти та напої.

Лінія продуктів та напоїв на рослинній основі, що з'явилася завдяки придбанню WhiteWave у квітні 2017 р., поєднує натуральні або ароматизовані напої, зроблені з сої, мигдалю, кокосу, рису, вівса тощо, а також рослинні альтернативи йогурту та вершкам .

Виробництво бутильованої води

Danone — одна з провідних світових компаній із виробництва бутільованої води.

Дитяче та медичне харчування

Напрямок Early Life Nutrition (ELN) включає портфель науково обґрунтованих продуктів з підтримки грудного вигодовування, забезпечення оптимальних рішень у галузі харчування для немовлят та дітей молодшого віку.

Advanced Medical Nutrition (Advanced Medical Nutrition, AMN) фокусується на наданні інноваційних рішень у галузі харчування дітей (включаючи харчову алергію та переривчасте зростання), а також у харчуванні для дорослих (вирішення проблем слабкості та недостатнього харчування, викликаних хворобами).

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

де Сент-Аффрік Антуан
Генеральний директор
Пенхиенати-Босетта Вероник
Генеральный директор
Шнепп Жиль
Голова Ради директорів
Грант Шейн
Генеральный директор

Контакти

Структура компанії

Данон
Данон Украина
Производитель молочной продукции