Данон Україна

Виробник молочної продукції
24345

«Данон Україна» — українське представництво французької компанії Danone — однієї із найбільших компаній-виробників молочних та інших продуктів харчування.

Продукція компанії випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино для малят», «Растішка», «Актуаль», «Даніссімо», «Смішарики». Бізнес дитячого харчування представлений в Україні брендами Nutrilon, Milupa та «Малюк».

Із серпня 2017 р. директор «Данон Україна» — Наталі Алькер (Nathalie Alquier).

Профіль бізнесу «Данон Україна»

Напрями бізнесу «Данон»: молочні продукти, вода, дитяче харчування та медичне харчування.

Молочна продукція

«Данон Україна» закуповує сировину в постачальників двох видів: великі молочно-товарні та сімейні ферми. 97% сировини надходить із великих ферм, 3% — від господарств.

Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (м. Херсон) та «Данон Кремез» (м. Кременчук).

«Данон Кремез»

На заводі у м. Кременчук виробляється продукція таких брендів: «Простоквашино», «Простоквашино» для малюків та «Смішарики».

Максимальна потужність виробництва молока, сиру та кисломолочної продукції становить 112 тис. т/рік.

Проєктна переробна потужність підприємства — 500 т молока на добу.

У 2016 р. завод виробив 4,7 тис. т йогурту, 27 тис. т молока, 15 тис. т сметани та сиру, близько 14 тис. т кефіру та ряжанки та 2,5 тис. т іншої продукції — всього майже 80 тис. т продукції.

«Данон Дніпро»

На заводі в м. Херсон виробляється продукція таких брендів: «Активіа», «Актуаль», «Даніссімо», «Веселий Пастушок», «Живинка» та «Растішка».

Виробнича потужність заводу — 70 тис. т молока, кефіру, ряжанки, сметани та йогурту на рік.

Завод «Данон Дніпро» обладнаний 7-ма технологічними лініями. Це лінії з виробництва ложкових (у склянці) та питних (у пляшці) йогуртів.

Читайте також: Натали Алькер: Домашнее молоко может быть опасно для здоровья

Дитяче харчування

Бізнес дитячого харчування представлений в Україні компанією «Нутриція». Компанія «Нутриція Україна» пропонує широку лінійку дитячих сумішей, каш та інших продуктів дитячого харчування.

«Данон Україна» в рейтингах

2015 р. — четверте місце в рейтингу ТОП-10 переробників молока.

2017 р. — п'яте місце в рейтингу ТОП-10 виробників молочної та молоковмісної продукції 2017; вісімнадцяте місце в рейтингу найбільших платників податків в АПК.

2018 р. — п'яте місце в рейтингу ТОП-10 українських виробників продукції із цільного молока.

Історія розвитку «Данон Україна»

1998 р. — Danone почала працювати в Україні.

2011 р. — «Данон Україна» почала виробництво «Активіа Фреш» та «Даніссімо Десертний» на заводі «Данон-Дніпро» у Херсоні. Компанія анонсувала плани розвитку в Україні кооперативів із вирощування полуниці.

2012 р. — «Данон Україна» та «Юнімілк» почали процес інтеграції виробничих процесів на трьох заводах об'єднаної компанії: «Данон-Дніпро», «Кремез» та «Галактон». «Данон Україна» спільно з Канадським агентством міжнародного розвитку (CIDA) та благодійною організацією Heifer-Ukraine ввели в експлуатацію 1-у чергу навчальної молочної ферми у Дніпропетровській області.

2013 р. — «Данон Україна» має намір до листопада інвестувати 15 млн грн у будівництво дистриб'юторського центру в Херсоні.

2014 р. — за підтримки «Данон Україна» на Полтавщині запрацювали три нові молочні кооперативи. На заводі «Данон Дніпро» запущена нова виробнича лінія виробництва великих пляшок.

2015 г. — «Данон Україна» повідомила про плани інвестувати 200 млн грн на модернізацію виробництва на заводі «Кремез». Інвестиції передбачені на придбання та встановлення нового обладнання для виробництва сирної групи, у тому числі зернистого сиру.

2016 р. — «Данон Україна» запустила виробництво дитячих сирків та йогуртів під маркою «Тьома» на заводі «Кремез». Виробнича потужність молочного заводу в Кременчуці після модернізації складає 110 тис. т на рік.

2017 р. — Марек Войтіна покинув посаду генерального директора компанії «Данон Україна», яку він займав з 2014 р. Генеральним директором «Данон Україна» призначено Наталі Алькер (Nathalie Alquier).

2018 р. — «Данон Україна» розпочала постачання йогуртів до Європейського Союзу. «Данон Україна» щотижня експортує 10 т продукції для дітей під брендом Danonki зі смаком «полуниця» (в Україні ТМ «Ростишка»). А з 11 жовтня — ще й біфідойогурти Activia у двох смаках — «чорниця та 5 злаків» та «курага льонів».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Adrian-Valentin Pascu
Паску Адриан-Валентин
Генеральный директор
Маркина Ирина
Директор по управлению персоналом
Тарас Пилипец
Пилипец Тарас Зиновьевич
Операционный директор завода «Данон Днипро»,

Команда

Жигалов Борис
Директор по закупкам и операционной деятельности
Фесюн Наталия
Менеджер по внешним коммуникациям компании

Контакти