Приват-АгроХолдинг

Рослинництво, тваринництво
22411

«Приват-АгроХолдинг» — група компаній, яка займається вирощуванням сільгоспкультур, а також молочним і м'ясним тваринництвом.

Земельний банк — 85 тис. га

ТОП 100 латифундистів України

Чисельність персоналу — 4 тис. чол.

Основний бенефіціар — Ігор Коломойський.

Генеральний директор — Ірина Іващенко.

Профіль бізнесу «Приват-АгроХолдинг»

Активи «Приват-агрохолдинг»

Як писали ЗМІ, до складу холдингу входили «Приват-Агроцентр», «Приват-Агро», «Зоря Нив», «Україна», «Приват-Агро2», «Приват-Агро-Львів», «Приват-Альянс», « Приват-Агро-Альянс », «Коновалівське», «Дукла», «Племінний завод ім. М.А. Посмітного», «Приват-Агро-Білозір'я», «Колодезнянское», «НАСІННЕВЕ», «Доброульянівка», «Комінтерн-Агро», «Сінокосне-Агро», «Агростар», «ім. Мічуріна», «Племінний завод «Червоний Велетень», «Біле Озеро», «Агрофірма ім. М. А. Посмітного», «Кам'янський елеватор »та ін. підприємства.

Станом на 2019 року, згідно з аналітичною системою YouControl, в стані припинення знаходиться підприємство «Дукла», засновники якої — «Бізнес Агроцентр» (99,9%) і «Приват-Агро-Альянс» (0,1%). Припинено діяльність у компаній «Приват-Агро» ( «Приват-Агроцентр» — 99,9%, «Приват-Агро-Альянс» — 0,1%) і «Агрофірма ім. М. А. Посмітного» («Приват-Агроцентр» — 100%), «Приватагро-Черкаси» («Приват-Агроцентр » — 99,9%,«Приватагро-Альянс » — 0,1%), «Приват-Термінал» («Приват-Агроцентр» — 99,9%,« Приват-Агро-Альянс» — 0,1%).

Засновники ряду компаній зареєстровані в Белізі. Так, засновник підприємств «Доброульянівка» — «Сайтедіум Лімітед», «Приват-Агро-Львів» — «Севедж менеджмент лімітед», «Коновалівське» — «Інтернешнл бізнес груп лімітед», «Приват-Альянс» — «Маркус менеджмент лімітед», «Приват-Агро-Білозір'я» — «Перпл перл лімітед», «Біле Озеро» — «Ремсі глобал ЛТД», «Зоря Нив» — «Ландрік інвест лімітед», «Комінтерн-Агро» — «Блу груп лімітед».

Засновник «Приват-Агро-Альянс» — «Бізнес Агроцентр». «Агроцентр-Україна» (99,9%) і «Приват-Агро-Альянс» в співвідношенні 99,9% до 0,1% засновники «СФ «Агростар» і «Приват-Агро-2», а «Бізнес Агроцентр» і «Приват-Агро-Альянс» — «Племінного заводу« ім. Посмітного» і «Колодязянське».

У компанії «Цукорпром» засновники — «Агроцентр Плюс» (99,99%), «Агроцентр-Україна» (0,01%), Костянтин Гуцалюк, який є бенефіціаром «Агроцентр-Україна».

У «Кам'янського елеватора» такі засновники — «Аграрний дім» (80,24%), «Агроцентр Плюс» (19,75%), «Агроцентр-Україна» (0,01%); у «Сінокісна-Агро» — «Приват-Агроцентр» (99%) і «Племінний завод« ім. Посмітного» (1%).

У «Племінного заводу «Червоний Велетень» акціонерами є фізичні особи — Олександр Сокол (8,76%), Наталія Лагоша (9%), Валентина Лотвінов (9%), Катерина і Анна Лозенко (по 9%), Любов Коломієць (9 %), Ірина Вернигора (9%). Акціонери підприємства «Насінневе» — «Приват Комплект» (47,55%), Наталія Лагоша (9%), Катерина і Анна Лозенко (по 9%), Любов Коломієць (9%), Ірина Вернигора (9%). При цьому, «Приват Комплект» знаходиться в стані припинення.

Рослинництво

Сільгоспкультури вирощують в залежності від зони. У Полтавській області вирощували кукурудзу, сою, соняшник, пшеницю. У південних областях замість кукурудзи сіяли сорго.

Зберігання

Читати по темі: Приватна історія: що сталося з агрохолдингом Коломойського?

У компанії два елеватори підлогового зберігання. Потужність одночасного зберігання в цілому по групі становила 60-65 тис. т.

Камянський елеватор розташований в Дніпропетровській області з потужністю одноразового зберігання 25 тис. т, а другий — це колишній тваринницький комплекс, реконструйований під склади підлогового зберігання. Також було зберігання в рукавах.

Тваринництво

Молочним виробництвом і відгодівлею ВРХ займаються 7 господарств, свинарством - 4 господарства, вівчарством — 1 господарство.

Історія розвитку «Приват-агрохолдинг»

Читати по темі: Порошенко vs Коломойський: чий агробізнес крутіше

2005 р. — для об'єднання сільськогосподарських підприємств з метою вироблення єдиної стратегії в розвитку галузі землеробства і тваринництва, був створений «Приват-агрохолдинг». Він представляв собою групу компаній з 15 підприємств, що розвиваються в декількох напрямках діяльності сільського господарства.

2008 р. — «Приват-Агроцентр» дозволили купити 12 пов'язаних з аграрним сектором підприємствах — «Цукорпром», «Дукла», Племінний завод «Червоний велетень», «Колодезнянское», «Коноваловское», сільськогосподарське товариство ім.Мічуріна, «ПріватАгро- Черкаси », птахоферма «Львівська», «Приват-Альянс», «Приват-Термінал»,« Агрофірма ім. Посмітного» і «Приват-Агр »

2011 р. — здійснено ряд угод з придбання нових господарств — Агрофірма Покровська, «Зоря Нив», «НАСІННЕВЕ» і ін. Земельний банк — 118 тис. га. «Приват-Агро», що входить до складу «Приват-Агрохолдинг», став співвласником Бужанського цукрового заводу.

2014 р. — холдинг втратив кримські активи. Земельний банк — 116 тис. га.

2017 р. — Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму понад $ 2,5 млрд.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти