EOS Data Analytics

Аналітика стану полів
1461

EOS Data Analyticsглобальний постачальник аналітики супутникових зображень на основі штучного інтелекту, заснований доктором Максом Поляковим, міжнародним підприємцем та філантропом у галузі космічних технологій та штучного інтелекту. Компанія здійснює діяльність в усьому світі та співпрацює із державними, комерційними та науковими організаціями.

Профіль Facebook

Профіль Linkedin

Профіль бізнесу EOS Data Analytics

Компанія застосовує технології дистанційного зондування для прийняття ефективних рішень у 22 галузях, приділяючи особливу увагу сільському та лісовому господарству. EOSDA об'єднує дані, отримані з супутників, із технологіями штучного інтелекту та запатентованими алгоритмами для аналізу стану посівів та лісових насаджень, для підтримки бізнесу та впровадження стійких методів у всьому світі.

Місія EOSDA полягає у використанні можливостей супутникових технологій для забезпечення підприємств швидкими та точними рішеннями на основі даних.

Основним продуктом EOSDA у сільськогосподарській галузі є EOSDA Crop Monitoring, онлайн-сервіс для супутникового моніторингу полів, який збирає всю важливу інформацію щодо стану посівів в одному місці.

Продукція:

  • EOSDA Crop Monitoring,
  • EOSDA LandViewer,
  • EOSDA Forest Monitoring,
  • EOS SAT.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com