Штрубе Україна ГмбХ (Strube Ukraine GmbH)

Селекція сільськогосподарських культур
3018

«Штрубе Україна ГмбХ» (Strube Ukraine GmbH) — це німецько-французьке інноваційне підприємство, яке проводить селекцію й виробляє насіння із застосуванням власного генетичного ресурсу.

Згідно з аналітичною системою YouControl, засновник — Strube International GmbH & Co.KG (100%, Німеччина).

Профіль Facebook

Профіль Instagram

Профіль Youtube

Генеральний директор — Геррманн Лутц.

Профіль бізнесу «Штрубе Україна ГмбХ»

«Штрубе Україна ГмбХ» входить до групи компаній Strube. З 1877 року компанія Strube (у п'ятому поколінні) вирощує сорти сільськогосподарських культур, найбільше площ під зерновими та цукровим буряками.

«Штрубе Україна ГмбХ», головний офіс якої знаходиться в м. Київ, надає консультації та займається постачанням продукції.

«Штрубе Україна ГмбХ» виготовляє та постачає насіння цукрового буряку, пшениці, соняшнику, гороху овочевого та солодкої кукурудзи. Компанія вивела понад 250 сортів насіння. Відмінністю «синього драже» Strube є якість насіння, доведена швидким та високим рівнем схожості. Все це можливо завдяки технології 3D.

Окрім виготовлення високоякісного насіння, ще надає професійні та індивідуальні консультації щодо вирощування та переробки наших сортів.

Інновації

  • BlueBob — автономний робот, альтернатива хімічній боротьбі з бур'янами при вирощуванні цукрових буряків.
  • PhenoBob — це самохідний транспортний засіб із системою камер для аналізу рослин на основі зображень.
  • PhenoTest — це запатентований автоматизований метод тестування для 4D-фенотипування.
  • Гіперспектральний сканер — призначений для раннього виявлення хвороб рослин.
  • Очищувач Weber використовується при виробництві біогазу з цукрових буряків.
  • Мікрокомп'юторна томографія застосовується для дослідження якості насіння
  • BeetControl — нова програма Strube для виробників цукрових буряків. Це додаток для смартфонів, призначений для точного аналізу та прогнозування хвороб листя цукрових буряків.

Біотехнології

  • Іn vitro вирощування рослин. Використовуючи цей підхід, компанія підтримує та розмножує тисячі елітних генотипів, тобто рослин високої селекційної цінності з унікальними генетичними відбитками пальців та характерними ознаками.
  • Молекулярні маркери. Селекція за допомогою маркерів зі специфічними маркерами для окремих ознак, як-от стійкість до хвороб, а також методи повногеномної селекції на підтримку селекції за складними ознаками, такими як урожайність. 
  • Подвійна гаплоїдна (DH) технологія. Завдяки їй гомозиготність може бути досягнута в межах одного покоління, що призводить до прискорення виведення нових сортів на кілька років.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Лутц Геррманн
Генеральний директор
Димитров Вячеслав Георгиевич
Кандидат сельскохозяйственных наук, коммерческий директор

Команда

Терзи Иван
Заместитель директора по направлению подсолнечника
Унрод Юрій Володимирович
Керівник напрямку соняшника