Нива Переяславщини

Свинарство
14646
Вакансії компанії

«Нива Переяславщини» — українсько-британське спільне підприємство, яке займається вирощуванням зернових, виробництвом комбікормів, свинарством та м'ясопереробкою. «Нива Переяславщини» — один із найбільших виробників свинини в Україні.

Земельний банк — 23 тис. га.

Топ 100 латифундистів України

Регіон діяльності: Київська область.

Виробничі потужності компанії становлять приблизно 200 тис. товарних свиней на рік.

Компанії належать комбікормовий завод, забійний цех та м'ясокомбінат, що випускає продукцію під ТМ «П'ятачок».

Згідно з аналітичною системою YouControl, компанія належить Андрію Толстому-Милославському та Олександру Мостипану.

Профіль бізнесу «Ниви Переяславщини»

Група компаній являє собою вертикально-інтегровану бізнес-модель, яка поєднує вирощування та збереження зернових, виробництво комбікормів, відгодівлю свиней, забій та м'ясопереробку, реалізація продукції ТМ «П'ятачок» у власній торговій мережі та через дистриб'юторів.

Рослинництво

Група компаній «Нива Переяславщини» обробляє землі у Баришівському, Броварському, Згурівському, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському районах Київської області.

Завдяки тваринництву та внесенню органічних добрив компанія отримує стабільні високі врожаї.

Рослинництво задовольняє потреби групи підприємств у сировину для комбікормів і дає можливість заробляти реалізації зернових культур.

Елеватори

У складі групи компаній є елеватор потужністю 143 тис. т. Сушильні потужності становлять 3 тис. т зернових/на добу.

Для забезпечення контролю якості продукції групи є спеціально обладнана і атестована виробничо-технологічна лабораторія. Робота з визначення якісних показників зерна проводиться на наступному обладнанні: експрес аналізатор Nirflex 500 фірми BUCHI, Швейцарія, автоматичні титратори Titrino фірми Metrohm, установка Кьельдаля фірми BUCHI, апарат для визначення масової частини сирого жиру фірми BUCHI.

Виробництво комбікорму

Модернізований комбікормовий завод групи компаній «Нива Переяславщини», потужністю 180 тис. т. виготовлення комбікорму на рік, на площі 5,6 тис. м², дозволяє виробляти гранульовані комбікорми для потреб власних свинокомплексів.

У 2012 р. побудовано лінію з переробки сої на соєву макуху та олію, потужністю 48 т/добу.

Для годівлі тварин використовується лише власна високопротеїнова сировина з контролем ГМО.

Обсяги виробництва комбікормів у 2017 р. склали близько 100 тис. т, забезпечивши частку на ринку в 1,7%.

Тваринництво

Виробництво свинини — пріоритетний напрямок у діяльності групи компаній «Нива Переяславщини».

Будівництво першого свинокомплексу замкнутого циклу відгодівлі, потужністю 30 тис. товарних свиней на рік, розпочате влітку 2005 р., перші ремонтні свинки прибули з Данії у грудні 2005 р.

На сьогоднішній день у структурі групи компаній вже 9 свинокомплексів та розпочато роботу зі збору дозвільної документації для будівництва 10-го.

Племінним ядром для формування маточного поголів'я стали свині датської генетики: Ландрас, Йоркшир (велика біла) та Дюрок, від компаній Danbred A/S та Breeders of Denmark A/S.

М'ясопереробка

З метою завершення вертикальної інтеграції у 2008 р. група компаній запустила власну лінію з переробки свинини. До складу м'ясопереробки входять:

  • забійний цех потужністю 110 тис. гол/рік;
  • цех упаковки охолодженого м'яса (10 т/добу);
  • цех виробництва готових виробів (5 т/добу).

Впроваджені системи ISO 2001 та ISO 22000 гарантують безпеку кожного процесу м'ясопереробки та високу якість продукції для споживання.

У планах групи будівництво нового спеціалізованого м'ясопереробного підприємства потужністю забою 240 голів/год у 2018 р.

Група компаній «Нива Переяславщини» забезпечує сировиною провідні вітчизняні м'ясокомбінати та співпрацює з національними роздрібними мережами, постачаючи вже готову продукцію. Серед постійних партнерів, такі мережі як: METRO, Billa, Fozzy, Novus, АТБ, Ашан, Сільпо та ЕКО.

З 2012 р. група компаній створює власну роздрібну мережу фірмових магазинів під ТМ «П'ятачок», представлених у Київській області. На даний момент мережа складається з 23 магазинів та пропонує весь асортимент м'ясної продукції ТМ «П'ятачок».

Фінанси

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) схвалила надання довгострокового кредиту у розмірі $12,5 млн. групі компаній «Нива Переяславщини». Це рішення рада директорів ухвалила 25 квітня.

Довгострокове фінансування допоможе реалізувати інвестиційну програму компанії, якою передбачено будівництво нового м'ясопереробного комбінату. У планах також будівництво нового свинокомплексу та утилізаційного заводу, здатного утилізувати до 50 т відходів тваринництва щодня, що допоможе мінімізувати вплив на навколишнє середовище та обсяг викидів парникових газів.

Це друга інвестиція IFC у «Ниву Переяславщини», одного з провідних національних виробників свинини.

«Нива Переяславщини» у рейтингах

2017 р. — десяте місце рейтингу ТОП-10 виробників комбікормів в Україні 2017

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Шакель Виталий Алейзович
Директор группы компаний
Станислав Кошиль
Кошіль Станіслав Геннадійович
Виконавчий директор з питань рослинництва

Команда

Контакти