IFC

Консалтинг у сфері фінансів
6221

IFC (Міжнародна фінансова корпорація) є однією з організацій Групи Світового банку та найбільшою установою в галузі глобального розвитку, яка працює виключно з приватним сектором країн, що розвиваються.

Створена 1956 р., IFC перебуває у власності 184 країн-членів, які спільно визначають її політику. Діяльність Корпорації у більш ніж 100 країнах, що розвиваються, дозволяє компаніям та фінансовим установам на ринках, що формуються, створювати робочі місця, забезпечувати податкові надходження, удосконалювати корпоративне управління та покращувати екологічні показники діяльності, а також сприяти місцевим спільнотам.

Україна стала членом IFC у 1993 р.

Бачення IFC: люди повинні мати можливість подолати бідність і змінити своє життя на краще.

Стратегічні пріоритети IFC:

  • Загострити увагу на ринках із підвищеним рівнем ризику.
  • Вирішувати пов'язані зі зміною клімату проблеми та забезпечувати екологічну та соціальну стійкість.
  • Усувати перешкоди для розвитку приватного сектору у сфері інфраструктури, охорони здоров'я, освіти, а також у системі постачання продовольства.
  • Розвивати місцеві фінансові ринки.
  • Будувати довгострокові клієнтські відносини в країнах з ринковою економікою, що формується.

Операції IFC:

Міжнародна фінансова корпорація має у своєму розпорядженні великий набір інструментів, що сприяють економічному розвитку країн-учасниць. МФК проводить операції з позиками, капіталом як цінних паперів і синдикаціями.

Позики: Міжнародна фінансова корпорація надає позики приватному бізнесу, так званому спонсору проекту, для виконання різних проектів розвитку. Позики можуть бути надані як великим міжнародним корпораціям, і невеликим підприємствам, діючим місцевому рівні країни. Ці позики, що становлять першу категорію (А), здійснюються на звичайних ринкових умовах.

Цінні папери: Досить часто IFC поєднує позики з операціями з цінними паперами, що означає придбання корпорацією своєї частки у проекті, що поступово розпродається. Міжнародна фінансова корпорація також проводить операції з псевдо-акціонерним капіталом - позиками, які спонсор проекту зобов'язаний виплатити МФК після виплати решти боргів; у своїй тривалість періоду виплати позики надзвичайно велика.

Синдикації: Міжнародна фінансова корпорація для виконання проекту мобілізує додатковий капітал із різних джерел, який отримав назву «синдикацій», або позик другої категорії (В). Синдикація — це об'єднання грошових фондів, яке забезпечується кількома інвесторами, які при об'єднанні значно скорочують ризик кожного окремого учасника. Незважаючи на те, що корпорація не гарантує отримання прибутку іншим інвесторам, IFC відома як основний діяч у сфері синдикацій.

Інші послуги: IFC надає інвесторам низку послуг, за які корпорацією стягується певна плата; послуги включають проведення консультацій щодо законів і ринків країн, забезпечення технічної допомоги, консультування з окремих проектів.Міжнародна фінансова корпорація також надає гарантії щодо проектів, проте нечасто. Крім офіційних послуг, IFC часто розглядається в країнах, що розвиваються, як «друг інвесторів» у зв'язку з членством корпорації в Групі Світового Банку і, отже, відносинами та впливом на уряд країни-позичальника.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Волошина Елена Витальевна
Глава представительства

Команда

Пеллмар Джейсон
Региональный менеджер в Украине, Беларуси и Молдове
Омельяненко Алексей
Руководитель проекта «Аграрные расписки в Украине»
Роше Гари
Доктор сельскохозяйственных наук, руководитель проекта «Развитие агрострахования в Украине» компании
Башинський Віталій Володимирович
Координатор проєкту FAO (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі

Контакти