Володимир-Волинська птахофабрика

Виробництво м'яса птиці
14374

«Володимир-Волинська птахофабрика» — виробник та постачальник курячого м'яса у Західному та Центральному регіоні України.

Згідно з аналітичною системою YouControl, компанія входить до групи OPENMIND

Група компаній OPENMIND включає напрямки виробництва курячого м'яса («Володимир-Волинська птахофабрика»), крафтового пива (пивоварня Red Cat) та його продаж через власну мережу магазинів крафтового пива «ПивоБанк».

Акціонери компанії — компанія з управління активами «Ореола» (Пайовий венчурний недиверсифікований закритий інвестиційний фонд «Титул») — 42,89%, «Стічтін адміністратор-кантор сейфдам» — 18,24%, Олексій Вікторович Коваленко — 10,65%.

Торгові марки: «Чебатурочка селянська курочка»«Епікур».

Профіль Facebook

Профіль бізнесу «Володимир-Волинської птахофабрики»

Птахівництво

«Володимир-Волинська птахофабрика» має 5 філій: у Львові, Києві, Вінниці, Житомирі та Володимир-Волинському. Компанії належить 100 пташників, що розташовані в 11 виробничих бригадах, власний забійний цех. Продукція компанії представлена ​​у Західному, Північному та Центральному регіонах країни.

Середній добовий показник виробництва становить понад 200 т м'яса птиці у живій вазі, одноразова посадка — 4 млн. голів, продуктивність забійного цеху — 6 тис. голів на годину.

Продукція фабрики: охолоджена курятина, охолоджені напівфабрикати, охолоджена нарізка, заморожена курятина, заморожена нарізка та заморожені напівфабрикати.

Експорт курятини

Читайте також: ТОП-20 экспортеров курятины за I полугодие 2017

Експорт «Володимир-Волинської птахофабрики» у 2018 р. становив 1,15 млн кг. Компанія займає 3,6% від внутрішнього ринку м'яса птиці. Компанія виробила 47,3 тис. т м'яса бройлерів у сумі 1,4 млрд грн.

Виробництво комбікормів

Читайте також: ТОП-10 производителей комбикормов в Украине 2017                     

«Володимир-Волинській птахофабрикі» належить комбікормовий завод, який введений в експлуатацію у 2007 р. зі стартовою виробничою потужністю 20 т кормів на годину, тобто до 175 тис. т на рік (при невпинній роботі).

Обсяги виробництва становлять близько 120 тис. т комбікормів на рік, а частка ринку — 2%.

Фінанси

У 2018 р. чистий прибуток склав 22,9 млн грн (знизився у 8 разів до 2017 р.), операційний прибуток — 36,82 млн грн (збільшився у 8,22 раза), виручка - 1,6 млрд грн 13%).

У 2017—2018 роках. група інвестувала понад $1,5 млн у технологію, обладнання, розробку та просування бренду «Епікур».

«Володимир-Волинська птахофабрика» у 2019 р. інвестує €38 млн у будівництво нового цеху з переробки курки. Потужність нового цеху становитиме 13,5 тис. бройлерів за годину. Компанія вироблятиме на даному майданчику продукцію під ТМ «Епікур».

«Володимир-Волинська птахофабрика» у рейтингах

2015 р. — десяте місце у рейтингу найприбутковіших птахофабрик України.

2017 р. — дев'яте місце в рейтингу ТОП-10 виробників комбікормів в Україні 2017, шосте місце - ТОП-20 експортерів курятини за І півріччя 2017, п'яте місце — ТОП-10 виробників курятини за І півріччя 2017 року.

2018 р. — п'яте місце у рейтингу ТОП-7 експортерів м'яса птиці (бройлерів).

Історія розвитку «Володимир-Волинська птахофабрика»

1945 р. — радгосп «Володимир-Волинський» після переміщення підсобного господарства з Саратовщини був переведений у підпорядкування Наркому Оборони СРСР.

1949 р. — радгосп перейменували на радгосп «Трихричка».

1955 — постановою партійного начальства області створено птахофабрику.

1957 р. — компанія розпочала будівництво окремих виробничих та соціально-побутових об'єктів.

1958 р. — підприємство отримало офіційну назву «Птахофабрика».

1964 р. — потужність птахофабрики досягла 30 тис. курей-несучок/рік.

1970 — компанія завершила спеціалізацію виробничих підрозділів. З'явилися пташники у Новосілках та Суходолах, зокрема, у другому вирощували м'ясних каченят. Господарство заснувало міжколгоспну ферму у П'ятиднях.

1990-2000 рр. — відбулася приватизація, а також подальше перейменування на «Володимир-Волинську птахофабрику». Також було ухвалено рішення про перехід до нового виду виробництва — вирощування курчат-бройлерів та виробництво курячого м'яса.

2001-2004 рр. — компанія реконструювала виробничі приміщення майданчиків «Центральний», «П'ятидні», «Новосілки», пташники бригади «Суходоли», забійний цех і склад готової продукції.

2005-2006 рр. — побудували та ввели в експлуатацію майданчики «Сільські», «Шистів» та «Верба» з 280 тис. посадочних місць у кожній бригаді.

2005-2007 рр. — розпочали будівництво комбікормового заводу, який введено в експлуатацію з потужністю виробництва 20 т кормів на годину.

2008 р. — збудовано та введено в експлуатацію майданчик «Когільне».

2013 р. — «Володимир-Волинська птахофабрика» збудувала нові майданчики з вирощування птиці, оснастила їх сучасним обладнанням. Там встановили вдосконалену систему управління мікрокліматом WAIPER TACH, інфрачервоне обігрів приміщень, автоматизовану систему зважування кормів та обліку води, систему дистанційного контролю процесу вирощування птиці BIG FARNET. А ще у компанії оновили парк техніки: придбали автомобілі для перевезення птиці, кормовоз та телескопічний навантажувач. В результаті підприємство наростило обсяги виробництва на 40%.

2014 р. — «Володимир-Волинська птахофабрика» провела ребрендинг, ТМ перейменували на «Чебатурочка селянська курочка». Компанія ввела в експлуатацію 4 нових сучасних пташники з вирощування курчат-бройлерів у Володимир-Волинському районі Волинської області. Також ввели в експлуатацію нову напівавтоматичну лінію поділу тушок курей-бройлерів на підприємстві у с. Ямпіль.

2015 р. — компанія переобрала голову та членів наглядової ради. Головою наглядової ради на 3 роки призначено Олексія Вікторовича Коваленка. До складу наглядової ради увійшли Микита Коритін, Юрій Заболотній, Павло Костильов, Володимир Дудін, Олександра Рудь.

2016 р. — «Володимир-Волинська птахофабрика» отримала позитивний висновок Єгипетської комісії та розпочала виробництво продукції за цим контрактом за технологією Халяль. Компанія пройшла сертифікаційний аудит на відповідність стандарту безпеки харчових продуктів ISO 22000 та отримала відповідний сертифікат.

2019 р. — із підприємства «Володимир-Волинська птахофабрика» було виділено два акціонерні товариства з подальшою передачею їм майна: «Володимир-Волинська аграрна компанія» та «Володимир-Волинська торгова компанія».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Светлана Собипан, председатель набсовета «Владимир-Волынской птицефабрики»
Собіпан Світлана
Голова наглядової ради компанії
Шманов Вадим Юрьевич
Генеральный директор
Рудь Александра Павловна
Совладелец и член наблюдательного совета компании

Контакти

Волинська область, Володимир-Волинський район, с. Федорівка, вул. Н.Ужвій, 1
(03342) 2-26-05 (тел/факс)
(03342) 3-82-14 (тел/факс)
info@chebaturochka.ua (інфо)
Просмотреть на карте