Данііл Шуфані

Власник ««Варіант Агро Буд» (Variant Irrigation)»
2622

Профіль Facebook

Профіль LinkedIn

Бізнес

Цитати

  • «Філософія нашого сімейного бізнесу полягає в тому, щоб зробити свій внесок у розвиток країни та мати відношення до якісного зростання економіки України. Ми хочемо пишатися тим, що виготовляємо якісне вітчизняне обладнання на рівні, що навіть перевищує європейський» (Latifundist.com, березень, 2017 р.).
  • «Ми поділяємо відповідальність за успішний розвиток бізнесу наших клієнтів, тому практично кожен наш клієнт є партнером на довгі роки. А найголовніше, знаєте, ми завжди поруч — у позитивних емоціях, коли отримуємо передоплату, і негативних, коли є якісь проблеми у наших клієнтів, навіть не пов'язані з нами, ми завжди йдемо назустріч, намагаємося допомогти і вирішити ситуацію. Тобто особливі умови виражаються не тільки в грошах, вони виражаються і в нашому відношенні, у нашій сталості, вони виражаються у підтримці, у термінах, якості» (Latifundist.com, березень, 2017 р.).

«Ми хочемо, щоб клієнту було простіше та легше отримати необхідне обладнання. Нам невигідно, щоб він заморожував великі суми грошей у цьому проєкті, який триває кілька місяців, а іноді пів року і навіть більше» (Latifundist.com, березень, 2017 р.)..

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 20 грудня 2021