ЄБРР надав €15 млн кредиту Зеленій долині

Агрокомплекс «Зелена долина» отримав кредит €15 млн від «Європейського банку реконструкції та розвитку» (ЄБРР) на розвиток бізнесу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Згідно з повідомленням, кошти позики будуть використані для фінансування будівництва сучасної тваринницької ферми, що відповідає вимогам ЄС, розширення земельного банку, збільшення можливостей заготівлі силосу та закупівлю сільгосптехніки у 2022-24 рр.

«Реалізація проєкту підвищить конкурентоспроможність та виробничу ефективність агрокомплексу, при цьому у його фокусі дотримання всіх екологічних норм, які передбачають мінімальний вплив на довкілля», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що крім комплексного екологічного підходу, проєкт також включає план соціальних дій з охорони здоров'я та системи управління безпекою та працею, дії щодо покращення продуктивності на відповідність вимогам ЄС та дії щодо покращення добробуту тварин.

 Нагадаємо, що міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) із групи Світового банку може надати компанії «Кернел» до $40 млн у рамках існуючої кредитної лінії на $200 млн.

Виконано за допомогоюDisqus