Хімпідприємство Фірташа відкликало позов про квотування азотних добрив

Підприємство «Азот», що входить до групи компаній Ostchem Дмитра Фірташа, відкликало позов до Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (МКМТ) і Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо введення квот на імпорт азотних добрив.

Про це написав міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко на своєму каналі в Telegram.

«Шостий апеляційний адміністративний суд закрив провадження. Отже, квот на імпорт азотних добрив не буде! Таке рішення суду є довгоочікуваним та позитивним для всієї аграрної спільноти! Недоцільність та безглуздість введення цих квот зрозумів і сам позивач, а суд у свою чергу відновив справедливість», — заявив Роман Лещенко.

Він підкреслив, що Міністерство аграрної політики та продовольства України виступає проти будь-якого квотування імпорту добрив. На думку Романа Лещенко, квотування знищує справедливу конкуренцію, дозволяє монополізувати ринок добрив і призводить до збільшення їх вартості.

«Таку позицію наша команда відстоюватиме й надалі!» — додав Роман Лещенко.

Нагадаємо, що 31 березня 2021 року Окружний Адміністративний суд м. Києва скасував рішення МКМТ від 22 червня 2020 року про відмову від введення квот на імпорт азотних і складних добрив. 23 квітня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України подало апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо зобов'язання прийняти рішення про введення квот на імпорт мінеральних добрив.

Виконано за допомогоюDisqus