КВС-УКРАЇНА почала будівництво другої черги насіннєвого заводу на Хмельниччині

Компанія «КВС-УКРАЇНА» починає будівництво другої черги свого комплексу з кондиціонування насіння в м. Кам'янець-Подільський на Хмельниччині.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Відзначається, що потужності компанії в Україні будуть збільшуватися — цьому рішенню сприяє зростаючий попит від клієнтів KWS SAAT SE та плани збільшення експорту насіння до країн Європейського Союзу.

В «КВС-УКРАЇНА» акцентували, що для компанії є принциповим вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації. Відзначається, що друга черга насіннєвого заводу дозволить розширити існуючі можливості та збільшить переваги для наявних і майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння.

Згідно з повідомленням, існуючі потужності дозволяють виробляти 300-350 тис. мішків насіння в рік, а після завершення будівництва другої черги потужності збільшаться вдвічі, що дозволить виробляти 600-700 тис. мішків насіння.

Крім того, друга черга насіннєвого заводу буде побудована поряд з існуючою, першою чергою, в Кам'янці-Подільському на ділянці в 8,5 га.

«Друга черга насіннєвого заводу в Кам'янці-Подільському буде обладнана високотехнологічним обладнанням, що відповідає європейським нормам по обробці насіння і захисту навколишнього середовища. На першій лінії заводу постійно працює 52 робітників, ще 34 робочих місця будуть створені для запуску другої черги», — повідомив начальник відокремленого підрозділу Департаменту кукурудзи та соняшнику «КВС-УКРАЇНА» Юрій Хамайдюк.

Відзначається, що закінчення першого етапу будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, планується на вересень 2022 р. Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планується на грудень 2022 р.

Нагадаємо, що компанія Bayer призначила нового керівника Аграрного підрозділу в Україні. Виконавчий директор насіннєвого бізнесу в Бразилії Лаерсіо Бортоліні з 1 жовтня 2021 р. очолить Аграрний підрозділ Bayer в Україні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus