АМКУ дозволив Веревському купити Агродім Давиденка

Антимонопольний комітет України дозволив компанії Namsen Limited, яка контролюється головою ради директорів «Кернел» Андрієм Веревським, придбати підприємство «СП «Агродім».

Про це свідчить відповідне рішення АМКУ.

«Надано дозвіл компанії «Намсен Лімітед» (Namsen Limited) (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі «Сільськогосподарського підприємства «Агродім» (с. Городище, Бахмацький район, Чернігівська область), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», — йдеться в повідомленні.

Згідно з аналітичною системою YouControl, засновниками агрохолдингу «Агродом» є Валентина Давиденко (мати загиблого народного депутата Валерія Давиденко), Ірина Хомайко і фонд «Прогресивні інвестиційні стратегії».

Нагадаємо, що дружина загиблого Валерія Давиденко Людмила раніше заявляла, що Андрій Веревський несправедливо встановив контроль над компанією «Агродом».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus