Чеський виробник сільгосптехніки представив нові та оновлені агрегати

У 2022 р. компанія BEDNAR виведе на ринок нові моделі та модернізує старі ґрунтообробні агрегати. Серед новинок універсальні культиватори та широкозахватні дискатори.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Серед нової техніки компанії є універсальні культиватори полегшеної конструкції Versatill VN L і VO_L, модельна серія XO Profi для дискаторів SwifterDisc, а також широкозахватні дискатори SwifterDisc XE Mega. Крім того, компанія оновила дискатори SwifterDisc XE, компактори Swifter SE та модельну серію дискових борін Atlas AO Profi, та розширила модельний ряд зернових сівалок Omega OO L та Omega OO FL.

Дискові агрегати оснащені новими електрогідравлічними функціями регулювання Easy Electro-Hydraulic Control.

«Система забезпечує повністю автоматизоване налаштування всіх робочих параметрів зі значеннями, введеними на екрані управління, автоматизовану послідовність складання/розкладання, а також можливість встановлення всіх параметрів та автоматичного регулювання під час роботи. У той же час BEDNAR розробив ручне гідравлічне регулювання для клієнтів, які хочуть керувати агрегатом лише за допомогою гідравліки», — зазначається у повідомленні.

Нові широкопрофільні компактори Swifter SE тепер можуть бути обладнані тракторними слідорозпушувачами як нерухомими, так і телескопічними.

Читати по темі: Zemědělství, або Агробізнес по-чеськи

«Якщо ж говорити про важкі дискові борони, то виробник розширив модельну серію Atlas AO Profi новою моделлю AO 7000 Profi з робочою шириною 7 м. Також BEDNAR представив на ринку нову серію дискаторів SwifterDisc XE Mega, сконструйовану на основі перевіреної концепції широкозахоплювальних машин. Основна відмінність полягає у тандемній транспортній осі відповідно до законодавчих стандартів. Аграрії можуть вибрати машини з робочою шириною до 18,4 м», — зазначається у повідомленні.

У лінійці сівалок Omega OO L пропонується нова модель Omega OO 9000 L із робочою шириною 9 м; в лінійці Omega OO FL (для посіву з одночасним внесенням добрив) — тепер пропонуються моделі OO 8000 FL та OO 9000 FL робочою шириною 8 м та 9 м відповідно.

У 2021 р. BEDNAR оголосив про впровадження роторних борін у свій продуктовий портфель. Новий агрегат Kator із робочою шириною від 3 м до 8 м тепер зміцнить позиції компанії на ринках, де популярні агрегати для обробітку ґрунту з активними робочими органами.

Нагадаємо, що в період з 11 по 13 жовтня українська група дилерів BEDNAR після тривалої перерви відвідала завод компанії в Чехії, де серед іншого ознайомилася з прототипом сівалки подвійної дії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus