США співпрацюватимуть з Україною у розслідуванні замаху на Романа Лещенка — МВС

Посольство США було повідомлено про замах на вбивство міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка американським громадянином.

Про це розповів глава МВС Денис Монастирський в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«У посольстві висловили готовність до співпраці та пошуку інших деталей щодо діяльності громадянина США, який мав намір вчинити вбивство міністра АПК», — прокоментував Денис Монастирський.

ДЕТАЛІ:

18 листопада пройшов брифінг МВС з приводу запобігання замаху на міністра аграрної політики Романа Лещенка.

За даними МВС, замах на Романа Лещенка був пов'язаний з його діяльністю у 2018 році, до отримання державної посади. Роман Лещенко у 2018 р. працював на американського ферменра-бізнесмена, після чого нібито виникла спірна ситуація при веденні бізнесу. Конкретні деталі справи буде встановлено слідством.

Американцем із самого початку був найнятий колектор, який мав погрожувати Роману Лещенку та його родині. Йому було передано $150 тис. для «вибивання коштів» із міністра АПК, після чого колектор зник.

Після цього громадянин США прибув до України для розправи над колектором — цей процес контролювали правоохоронні органи України — було імітовано його вбивство. Є всі відео докази щодо цього інциденту. Наступною жертвою мав стати Роман Лещенко.

За словами Дениса Монастирського, зараз тривають допити підозрюваних: громадянина США та громадянки України, яка виступала посередником та замовником убивства.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus