Агрейн не має відношення до новоствореної сервісної компанії AGRAIN

Агрейн не имеет отношения к новосозданной сервисной компании AGRAIN
Агрейн не имеет отношения к новосозданной сервисной компании AGRAIN
Джерело фото: Latifundist.com

У березні 2021 року на український ринок вийшла нова компанія AGRAIN. Її назва співзвучна з агрогрупою «Агрейн» (AGRAIN), яка входить до рейтингу «ТОП-100 латифундистів України». В «Агрейні» заявили, що не мають відношення до новоствореної компанії з ідентичною назвою. Мало того, агрогрупа «Агрейн» прийняла рішення відстоювати свої інтереси у зв'язку з публічним виведенням на ринок, ідентичною до їх назви торгової марки AGRAIN.

«Агрейн» не створював нову компанію у сфері дистрибуції та консалтингу. У компанії, яка називається так само як наша агрогрупа, зовсім інша команда, інші власники. Ця компанія ніяк не пов'язана з агрогрупою «Агрейн»: ні структурно, ні фінансово-економічно», — зазначили в агрогрупі «Агрейн».

Адвокат агрогрупи «Агрейн», юрист «Лекс Альянс» Максим Кропивницький у коментарі Latifundist.com зазначив, що власникам новоствореної компанії AGRAIN мало бути відомо про існування на ринку агрохолдингу з таким ім'ям.

«Агрогрупа «Агрейн» на ринку представлена ​​вже понад 10 років, проте власники нової компанії все одно вирішили обрати торгову марку AGRAIN. Цей факт обурює. Ми вважаємо, що це було зроблено навмисне, оскільки вони не могли не знати про те, що існує така торгова марка. Ми відстоюватимемо інтереси нашого клієнта всіма доступними та законними способами», — зазначив адвокат.

Юрист відмовився розкрити план дій, але зазначив, що буде вжито всіх можливих й необхідних заходів для захисту інтересів «Агрейна».

«Агрейн» вже понад 10 років займається вирощуванням та зберіганням зернових та олійних культур, а також тваринництвом. Це 11 сільськогосподарських підприємств у Житомирській, Харківській, Чернігівській, Одеській, Черкаській та Київській областях. Крім цього, має логістичний та елеваторний напрями. Агрохолдинг обробляє земельний банк 110 тис. га.

Читати на тему: Агрейн в об'єктиві

Власником агрохолдингу виступає французька інвестиційна компанія SAS INVESTCOMPAGNIE.

Водночас створена навесні поточного року компанія AGRAIN позиціонує себе як компанія-інтегратор ефективних технологій у галузі рослинництва. Її генеральним директором та основним бенефіціаром є Роман Рибак, який до цього у 2012-2021 рр. очолював VITAGRO PARTNER.

Самі власники AGRAIN в інтерв'ю Latifundist.com говорили, що коли вирішували, як її назвати, то спочатку не знали, що в Україні вже є велика агрогрупа «Агрейн», при цьому записали юридичну назву нової компанії як «Агреін». Коли ж дізналися, то, за словами Романа Рибака, все одно до назви AGRAIN підійшли принципово.

«Grain — це зерно, тобто головний символ не лише в агро, а взагалі у бізнесі, житті, філософії. Символ початку та родючості — що посієш, те й пожнеш. Символ нових та великих перспектив. Ось чому Grain. А префікс А – щоб завжди бути першими: і у свідомості, і у переліку — як україномовних, так і англомовних. Адже ми ініціюємо в Україні новий ринок — комплексний агротехнологічний сервіс. Такого ринку Україна ще не має. Він лише формується. Ми перші, бо спереду літера «А», — пояснював Роман Рибак.

Читати на тему: Формула ефективності від AGRAIN: посилюємо функцію головного агронома господарства

Компанія AGRAIN пропонує своїм клієнтам технології вирощування сільськогосподарських культур та агрономічний супровід, засоби захисту DIYA protect, мікродобрива DIYA micro, насіння пшениці, ячменю, сої, гороху та ріпаку RYASNO, а також розвивається як дистриб'ютор відомих світових брендів.

Latifundist.com продовжить стежити за розвитком цієї ситуації.

Виконано за допомогоюDisqus