Попит на кукурудзу — стриманий, ціни на соняшникову олію опустилися — аналітики

На ринку зернових відзначається стриманий попит на купівлю пшениці та кукурудзи, в той час, як пропозиція сої була зосереджена переважно на внутрішньому ринку.

Про це пише SPIKE BROKERS в Telegram.

Повідомляється, що попит на кукурудзу досить стриманий. Через завантаженість терміналів покупці готові розглядати пропозиції на дальні періоди в межах $256-260 за т на базисі CPT-порт, тоді як пропозиція становить $262 (8 тис. грн) за т. Кукурудза на внутрішньому ринку залишається в діапазоні 6 800-7100 грн за т на базисі СРТ-елеватор.

Також відмічається невисока купівельна активність пшениці з боку учасників ринку. Пропозиція на продовольчу пшеницю на базисі СРТ-порт — $312 (9600 грн) за т. На внутрішньому ринку ціни на культуру залишаються в діапазоні 8800-8900 грн за т на базисі СРТ-елеватор.

Аналітики повідомляють, що пропозиція сої була зосереджена більше на внутрішньому ринку, де переробні підприємства готові розглядати пропозиції на рівнях 16500-17500 грн за т на базисі СРТ-завод. За не-ГМО сою, в залежності від вмісту білка, пропонують в діапазоні $630-640 за т на базисі DAP-кордон. Тоді як ГМО соя залишається в діапазоні $495-505 за т на базисі СРТ-порт.

Щодо соняшникової олії на зовнішньому ринку ситуація наступна: соняшник в регіонах опустився на рівні 19400-20400 грн за т на базисі СРТ-завод залежно від вмісту олії 46-50%.

Нагадаємо, що минулого тижня Китай зробив великі закупівлі української кукурудзи та ячменю.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus