Через тимчасовий надлишок молока в Японії утилізують 5 тис. т продукції

За оцінками Японської молочної асоціації, кількість надлишкового молока досягне приблизно 5 тис. т до кінця року.

Про це пише The Japan Times

Повідомляється, що в Японії зростають побоювання, що наприкінці року та в період новорічних свят через тимчасовий надлишок молока доведеться викинути велику кількість молока.

Японська молочна промисловість зміцнила свої виробничі потужності після дефіциту вершкового масла, яке охопило країну у 2014 році. Проте цього літа кількість молока збільшилася, оскільки прохолодна погода створила сприятливі умови зростання молочних корів.

«Є побоювання, що баланс попиту та пропозиції буде ослаблений більше, ніж зазвичай, що призведе до виробництва молока, яке не зможуть спожити», — повідомив міністр сільського господарства Гендзіро Канеко.

Повідомляється, що кількість молока, виробленого з квітня по жовтень 2021 року, зросла на 2,6%, у порівнянні з минулим роком, за даними Міністерства сільського господарства країни.

За словами експертів, очікувати на раптове відновлення попиту в суміжних до виробництва молока галузях найближчим часом не варто.

Нагадаємо, Верховна Рада зареєструвала доопрацьований законопроєкт №5297 «Про державну підтримку сільського господарства України» щодо стимулювання виробництва молока, який має захистити українського фермера та малі господарства.

Виконано за допомогоюDisqus