Ціни на українському ринку кукурудзи зросли через глобальні тенденції

Ціни на українському ринку кукурудзи показали зростання отримавши підтримку від глобальних тенденцій, проте активність на ринку залишається невисокою.

Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Зазначається, що котирування кукурудзи продовжують зростання на фоні росту інших сировинних ринків та отримуючи підтримку від несприятливих погодних умов в Аргентині та Бразилії. Грудневий ф’ючерс на американську кукурудзу зріс на $0,07 за бушель, а на чорноморську зріс на $1 за т.

ЄС з початку сезону (який Єврокомісія рахує з 1 липня) імпортував 2,5 млн т кукурудзи з України, що на 25% випереджає минулорічну динаміку.

«Ціни на українську пшеницю залишились без змін при мінімальній активності на ринку. Учора з’явились чутки про можливе обмеження експорту продовольчої пшениці з України, проте підтвердження вони не отримали», — прокоментували в Barva Invest.

Згідно із повідомленням, котирування пшениці продовжують впевнений ріст, проте обсяги торгів напередодні свят в США та Європі невисокі. Березневий ф’ючерс на американську пшеницю зріс на $0,15 за бушель, ціна на європейську пшеницю зросла на €7,25 за т, а на чорноморську на $6,5 за т.

«Основними факторами підтримки залишаються побоювання стосовно стану американської пшениці та активний попит з боку імпортерів. Алжир закупив 240 тис т твердої пшениці (при заявлених намірах в 50 тис. т)», — зазначили аналітики.

Нагадаємо, що турецька державна рада із зерна TMO закупила 320 тис. т продовольчої пшениці під час міжнародного тендеру, який завершився у вівторок, повідомили трейдери. За словами трейдерів, більша частина пшениці надійде з України та частина з Росії.

Виконано за допомогоюDisqus