Астарта закінчила сезон переробки цукрових буряків: вироблено 339 тис. т цукру

Компанія завершила виробничий сезон переробки цукрових буряків урожаю 2021 року. Цукрові заводи компанії переробили 1 844 тис. т цукрових буряків та виробили з них 266 тис. т цукру.

Про це пише пресслужба «Астарти».

Повідомляється, що цукристість сировини в середньому становить 17% (середнє значення в Україні, згідно з даними «Укрцукру» — 16,9%), а вихід цукру склав — 14,4% (середнє значення в Україні, згідно з даними «Укрцукру» — 14,2%), повідомляють в компанії.

«У поточному році цукрові заводи компанії переробили на 18% більше цукрових буряків у порівнянні з 2020 роком та виробили на 18% більше білого цукру ніж минулого року», — додає виконавчий директор «Астарта» Валерій Соколенко.

За його словами, 99% цукру, виробленого на підприємствах «Астарти», відповідає вищій категорії якості. З них 53 тис. т цукру екстра якості.

«Проведені у поточному сезоні організаційно-технічні заходи та впровадження ресурсозберігаючих технологій дозволили підвищити енергоефективність цукрового виробництва та зменшити витрати газу на переробку 1 т буряків у середньому на 6% у порівнянні з 2020 роком», — розповів Валерій Соколенко.

Зазначається, що у 2021 році «Астарта» виробила 339 т цукру з цукрового буряку та імпортованого тростинного цукру-сирцю.

Нагадаємо, на минулому тижні Cygnet Agrocompany завершила збиральну кампанію та провела оцінку отриманого врожаю. Цьогоріч вдалось поліпшити показники врожайності у порівнянні з результатами попередніх років.

Виконано за допомогоюDisqus