Збільшено прогноз урожаю в Аргентині на 500 тис. т через погодні умови

Урожай пшениці в Аргентині 2021/22 МР очікується на рівні рекордних 21,5 млн т.

Про це пише Agriculture.com із посиланням на Reuters.

Повідомляється, що очікується вища врожайність, ніж передбачалося раніше. Так, замість попереднього прогнозу у 21 млн т, експерти називають нову цифру — 21,5 млн т.

За словами метеорологів, слід очікувати сильних дощів у січні, які допоможуть посівам сої та кукурудзи.

Збирання пшениці в Аргентині завершено на 78,3% і, як очікується, закінчиться у січні.

«Середня врожайність по країні за останні сім днів досягла 3,28 т на га. Стійке підвищення врожайності дає змогу підвищити прогноз виробництва на новий рекорд», — повідомляють експерти.

Згідно з зерновою біржею в Буенос-Айресі, відбулися зміни оцінки врожаю кукурудзи в 57 млн ​​т і сої в 44 млн т на 2021/22 МР. Нині засіяно 73,3% очікуваної площі під сою та 60,2% очікуваної площі під кукурудзу цього року.

За словами експертів, посуха, від якої у грудні постраждали великі райони родючого сільськогосподарського поясу Пампаса, зміниться дощами у січні.

Зазначається, що аграрії були стурбовані кліматичним парадоксом Ла-Нінья, який приносить посуху до Пампас. Але посуха має зникнути до наступного місяця.

«Вплив Ла-Ніньї, ймовірно, почне слабшати упродовж січня, що буде дуже добре для сої та кукурудзи», — повідомляють експерти.

Нагадаємо, азійські трейдери зіштовхнуться із дефіцитом якісної пшениці з Австралії. Сильні опади, спричинені кліматичним явищем Ла-Нінья у листопаді, призвели до значного зниження якості зернових.

Виконано за допомогоюDisqus