Аргентина завершила збирання пшениці з рекордним врожаєм

У звіті зернової біржі Буенос-Айреса вказано, що упродовж 2021/22 МР, Аргентина зібрала рекордні 21,8 млн т пшениці. Урожай перевищив початкову оцінку біржі завдяки дощам, які й підвищили врожайність зернової.

Про це пише Hellenic Shipping News.

Повідомляється, що новий урожай на 2,8 млн т перевищує попередній найкращий результат країни в 19 млн т у 2018/19 МР.

Зазначається, що середня врожайність по країні склала 3,44 т на га, що на 21,9% вище, ніж у попередньому сезоні, і на 11,5% краще, ніж середнє значення за останні 5 років. Цьому посприяли рівномірні опади, які дозволили отримати вищу врожайність.

За словами аналітиків, урожай повинен сформувати обсяги експорту на суму $4,5 млрд і податкові надходження в розмірі $1,45 млрд.

«Відсутність дощу викликала занепокоєння, але сильні дощі принесли полегшення основним сільськогосподарським районам Аргентини», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що напередодні через посушливу погоду аналітики знизили прогнози щодо пшениці, кукурудзи та сої.

Нагадаємо, ф'ючерси на пшеницю підскочили на 3,2%, зокрема через зростання напруженості між Росією та Україною. Окрім геополітичних чинників, експерти називають погіршення погоди, яка становить загрозу врожаю, зокрема в сухих районах США.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus