Ціни на українську кукурудзу залишаються стабільними через обмежену активність на ринку — аналітики

Ціни на українську кукурудзу, попри сильну підтримку з боку Чикаго, залишаються стабільними через обмежену активність на ринку.

Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Аналітики акцентують, що котирування кукурудзи продовжують отримувати підтримку від погодних проблем у Південній Америці. Грудневий ф’ючерс на американську кукурудзу зріс на $0,09 за бушель, а на чорноморську на $0,5 за т.

«Погодні моделі показують певні опади, які можуть покращити ситуацію у центрі Бразилії, проте південь країни та Аргентина продовжать відчувати дефіцит вологи. Тижневі відвантаження кукурудзи з США склали 720 тис т. Експорт кукурудзи з України у грудні досяг 3,48 млн т», — прокоментували в Barva Invest.

Зазначається, що у грудні з України вже було експортовано 906 тис. т пшениці, а експорт з початку сезону досяг 15,6 млн т. Ціни на українську пшеницю залишились без змін.

За словами експертів, котирування пшениці показали просідання, втративши підтримку від експортного попиту на тлі зниження активності ринку у святковий період та за відсутності інших фундаментальних факторів підтримки.

«Березневий ф’ючерс на американську пшеницю знизився на $0,1 за бушель, ціна на європейську пшеницю знизилась на €0,75 за т, а на чорноморську на $1,25 за т. Експортні відвантаження пшениці з США за тиждень склали 270 тис т. Росія встановила ставку експортного мита на пшеницю на поточний тиждень на рівні $94,5 за т», — говориться в повідомленні.

Нагадаємо, що хоча посівна кампанія ярих культур розпочнеться, здавалося б, нескоро, починати готуватися до неї можна вже зараз. А оскільки основою майбутньої врожайності є здорове та якісне насіння, вони рекомендують тим, хто в наступному сезоні планує сіяти кукурудзу, перед придбанням обов’язково дослідити посівний матеріал в лабораторних умовах. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus