Експерт розповів, як не купити підроблене насіння

Безпосередньо за насінням кукурудзи підробку не виявити, тому фермерам слід звертати увагу на пакування товару, яке максимально захищають виробники. Про це розповів директор насіннєвого заводу «Агрокорпорації «Степова» Олександр Лемаєв в матеріалі «Посівна-2022 та ціна насіння кукурудзи: як зменшити витрати, але не якість» на SuperAgronom.com.

«У «Степової» також є свої «фішки» — зовнішній вигляд пакування, зашивання мішків нитками певних кольорів, причому кольори змінюють щороку», — розповів директор заводу

Також він рекомендує, щоб не натрапити на «кота в мішку» замість якісного насіння кукурудзи, варто консультуватися про можливість закупівлі у офіційних партнерів чи безпосередньо у виробника. 

«Наші співробітники «Степової» завжди доступні і оперативно нададуть консультацію та приймуть замовлення за телефонами: +38 095 794 79 38, +38 099 645 49 33 та +38 067 334 67 71», — наголосив Олександ Лемаєв.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus