Норвезька компанія припиняє закупівлі калію з Білорусі

Через санкції проти Білорусі норвезька компанія Yara, яка спеціалізується на виробництві добрив, припинила співпрацю з «Білоруськалієм».

Про це повідомляє пресслужба компанії Yara.

Повідомляється, що через вплив санкцій проти Білорусі компанія змушена зупинити поставки білоруського калію, який є ключовим інгредієнтом для виробництва мінеральних добрив.

«Наслідки нинішніх санкцій щодо Білорусі зменшують здатність Yara позитивно впливати на безпеку та добробут працівників «Білоруськалію». Для компанії це невтішний розвиток подій», — каже президент і генеральний директор Yara Свейн Торе Холсетер.

Зазначається, що попри те, що закупівля калію з Білорусі не порушує чинні санкції, інші етапи ланцюга поставок не відповідають цим умовам. У результаті Yara ініціювала припинення постачання. За словами компанії, згортання діяльності очікується до 1 квітня 2022 року.

У компанії додають, що попри припинення поставок калію, Yara прагне продовжити програму промислової безпеки разом з профспілкою «Білоруськалію», яку розпочали у 2021 році. При цьому, за словами гендиректора, компанія повністю буде дотримуватись відповідних санкцій.

Нагадаємо, аграрії стали менше перевозити зерно по Дніпру. Попри це загальний обсяг усіх перевезень річкою зріс за результатами 2021 року.

Виконано за допомогоюDisqus