Епіцентр К отримав $120 млн кредиту на будівництво елеваторного комплексу

Європейський інвестиційний банк виділить групі компаній «Епіцентр К» кредит на суму $120 млн для розбудови сільськогосподарської інфраструктури по Україні.

Про це повідомляє пресслужба «Епіцентр К».

Зазначається, що відповідна кредитна угода строком на 9 років була підписана 22 грудня 2021 року. Кредитні кошти у розмірі $120 млн будуть спрямовані на будівництво елеваторних комплексів для зберігання зернових та олійних культур, а також на розвиток допоміжної інфраструктури.

Повідомляється, що залучення кредиту дозволить групі компаній «Епіцентр К» запровадити найсучасніші технології та процеси управління, спрямовані на розширення своєї діяльності в агробізнесі.

«Окрім масштабування торговельної мережі, ми розширюємо власні виробничі та елеваторні потужності, реалізуємо нові логістичні та інфраструктурні проекти», — прокоментував генеральний директор «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

У компанії додають, що за останні п’ять років потужності з одночасного зберігання виросли вшестеро — до понад 1,5 млн т. Загалом в структуру агрохолдингу входить 15 елеваторних комплексів, а загальна сума інвестицій «Епіцентр К» у розвиток аграрного напряму протягом 2016-2021 років перевищила 10 млрд грн.

Нагадаємо, «Прометей» придбав фронтальні навантажувачі для елеваторів на €500 тис. Компанія  у рамках стратегії технологічної модернізації оголосила про оновлення автопарку новими фронтальними навантажувачами Merlo TF 38.10.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus