Ф'ючерси на пшеницю падають через вищі прогнози USDA, ніж очікувалося, американських запасів зерна

Ф'ючерси на американську пшеницю в середу продовжили знижуватися після прогнозу USDA про те, що фермери США засіяли більше гектарів, ніж очікували трейдери.

Про це пише видання Reuters.

За словами аналітиків, більш значні, ніж очікувалося, оцінки USDA щодо запасів пшениці посилили тиск на ринок після того, як проблеми з поставками призвели до того, що ціни на ф'ючерси на біржі Чикаго досягли дев'ятирічних максимумів у листопаді.

За словами аналітиків, високі ціни сприяли збільшенню посівів, у той час як пекарі та мукомоли переймалися тим, що погана погода знизить урожай пшениці з високим вмістом білка.

Американські фермери засіяли 34,397 млн ​​акрів (13,92 млн га) озимої пшениці, що на 2% більше, ніж у 2021 році, йдеться у звіті USDA. Аналітики, опитані агентством Reuters, очікували на 34,26 млн акрів (13,86 млн га).

USDA оцінило внутрішні кінцеві запаси пшениці в 628 млн бушелів, що вище середнього прогнозу в 608 млн, а світові запаси — в 279,95 млн т, що вище за очікування в 278,67 млн т.

«Пшениця отримала «ведмежий» показник перехідних запасів та «ведмежий» показник посівних площ», — сказав головний стратег із сільського господарства в Zaner Group Тед Сейфрід.

Зазначається, що найбільш активний контракт на пшеницю на CBOT знизився на 12-1/2 центи до $7,57-3/4 за бушель.

Ф'ючерси на кукурудзу та соєві боби виросли на CBOT після того, як USDA знизило оцінки виробництва в Південній Америці та встановило світові кінцеві запаси нижче за очікування аналітиків.

Крім того, спекотні та сухі умови на півдні Бразилії та Аргентини викликали сумніви щодо перспектив урожаю. Бразильське агентство із постачання продовольства та статистики Conab у вівторок знизило свій прогноз виробництва сої та кукурудзи в країні на 2021/2022 МР.

USDA оцінило світові кінцеві запаси сої у 95 млн т, що нижче за прогноз аналітиків у 99,93 млн т та грудневого прогнозу USDA у 102 млн т.

«Найбільш «бичачим» показником були світові запаси сої», —прокоментував старший брокер Daniels Trading Крейг Тернер.

Нагадаємо, аналітики USDA прогнозують збільшення українського урожаю кукурудзи на 2 млн т. Відтак експерти USDA підвищили прогноз урожаю кукурудзи в Україні у 2021/22 МР до ​​42 млн т, що на 2 млн т більше за прогнозований обсяг місяцем раніше. В грудні аналітики також підвищували прогноз по зерновій із 38 млн т до 40 млн т.

Виконано за допомогоюDisqus