Кернел сплатив більше 1,22 млрд грн податків

У компанії «Кернел» відзвітувалися щодо податків за 2021 рік. Відтак, до бюджетів різних рівнів надійшли понад 1 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба «Кернел» в Telegram.

У компанії повідомляють, що до бюджету територіальних громад за 2021 рік надійшло 888 млн грн, решта — 336 млн грн спрямовано до держбюджету.

Повідомляється, що понад 70% податків, сплачених компанією «Кернел» минулого року, склали основну частину доходів 162 громади. Ці кошти спрямують, зокрема на розвиток ОТГ.

«Торік «Кернел» поповнив бюджет Градизької ТГ на понад 8 млн грн. У рамках соціального партнерства допомогли з облаштуванням парку відпочинку на суму понад 600 тис. грн та виділили 100 тис. грн для придбання автовишки Mercedes-Benz Sprinter», — каже очільник Градизької територіальної громади Мирослав Носа.

Нагадаємо, названо ТОП компанії АПК, які ввійшли до кращих роботодавців країни. Рейтинг найкращих роботодавців країни складають другий рік поспіль, у цьому році до рейтингу ввійшло одразу кілька компанії АПК України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus