Кернел викупив 3,37 млн своїх акцій на Варшавській біржі

Компанія «Кернел» купила 3,37 млн власних акцій.

Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі.

За даними Варшавської фондової біржі, дата відкриття тендерних пропозицій була встановлена на 21 січня 2022 року, а дата закриття — на 27 січня 2022 року.

Зазначається, що станом на 27 січня «Кернел» викупив 3 млн 375 тис. власних акцій за 56 злотих за акцію. Загальна вартість викупу становитиме 189 млн злотих (близько $46,37 млн або 1,3 млрд грн).

Повідомляється, що посередником у зворотному викупі виступає компанія Ipopema Securities.

«Станом за 27 січня «Кернел» викупив 1,16 млн акцій за 56 злотих за кожну поза торговим майданчиком», — йдеться в звіті Варшавської біржі.

У повідомленні Варшавської біржі йдеться, що дата проведення зворотнього викупу встановлена на 3 лютого 2022 року. Заявки, подані акціонерами за ціною, яка дорівнює ціні викупу, буде знижено на 15,3%.

Нагадаємо, компанія «НІБУЛОН» у 2021р. спрямувала діяльність на розвиток внутрішніх водних шляхів. Зазначається, що компанія працює над відродженням Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus