Українським птахівникам повністю зняли обмеження на експорт продукції до ЄС

З 17 січня Європейський Союз зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України у повному обсязі.

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що обмеження діяли з грудня 2020 року у зв'язку з виявленням на території України випадків високопатогенного грипу птиці. Обмеження стосувалися карантинних зон, в яких були виявлені випадки хвороби.

«Продукція птахівництва складає вагому частку українських товарів, які експортуються до ЄС. Тому зняття обмежень Європейським Союзом має дуже важливе значення для наших експортерів. Прийняте рішення дозволяє відновити експорт продукції птахівництва з усієї території країни», — зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

У пресслужбі повідомляють, що впродовж останніх років система державного контролю за грипом птиці в Україні неодноразово оцінювалась інспекторами компетентних органів країн торгових партнерів, зокрема ЄС, США, Японії, Канади, Китаю. За результатами оцінювань запроваджена в Україні система державного контролю за грипом птиці визнавалась ефективною.

Нагадаємо, аналітики збільшили оцінку врожаю та експорту ячменю у 2021/22 МР. Відтак, очікується вищі відвантаження у другій половині сезону, тому прогноз щодо експорту ячменю у 2021/22 МР підвищено.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus