До ВРУ подали законопроєкт про нульову ставку ПДВ на продукти харчування

Іван Чайківський, секретар аграрного комітету
Іван Чайківський, секретар аграрного комітету
Джерело фото: Latifundist.com
Депутати групи «Партія «За майбутнє» зареєстрували у Верховній Раді України законопроєкт, яким пропонується застосувати нульовий ПДВ для продуктів харчування та знизити ПДВ до 7% на комунальні послуги.

Про це розповів секретар аграрного комітету, народний депутат Іван Чайківський на сторінці в Facebook.

«Революція цін, якої всі чекали, але боялися навіть подумати про це. А поляки та інші європейські держави — не бояться, бо дбають про своїх людей, агровиробників та продовольчу безпеку своїх країн. Щоб захистити українців від росту цін на продукти харчування, щоб підтримати наших сільгосптоваровиробників та посилити продовольчу безпеку нашої держави — ми подаємо цей законопроект», — зазначає він.
Він також додав, що відсутність ПДВ здешевить кінцевий товар, люди зможуть його купувати більше, тим самим стимулюючи ріст виробництва. Для держави це повернеться збільшенням податків від діяльності агросектору і переробників, в т.ч. і ПДФО для місцевих громад.

Нагадаємо, що Польща встановила нульову ставку ПДВ на газ, продукти харчування та добрива. З 1 лютого 2022 у Польщі знижується податок на додану вартість на паливо та продовольчі товари.

 
 
 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus